در یک Jharkhand گوشه معاون کمیسر مردد برای یک بیمارستان دولتی به تحویل کودک

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abhishek Angad | رانچی | به روز شده در: مارس 3 سال 2020 5:15:14 am

Hemant Soren, Godda Deputy Commissioner, baby deliverd in government hospital, Ranchi news, jharkhand news, indian express news Godda DC Kiran Pasi و پسر بچه

هنگامی که این افسر IAS در Jharkhand نزدیک شدن موعد مقرر در بارداری دوم او روشن بود در مورد که در آن او می خواست به تحویل کودک. نه در بیمارستان خصوصی در لکنو که در آن او تا به حال تحویل داده و او اولین فرزند از چهار سال پیش و یا حتی در پایتخت کشور — اما دولت منطقه بیمارستان در Godda که در آن او است معاون کمیسر بیش از 320 کیلومتر در شمال شرقی رانچی.

C-بخش تحویل در 9.51 am یکشنبه Kiran Pasi فرزند دوم یک پسر بچه است که در حال حاضر در حال جشن توسط پزشکان در بیمارستان مقامات دولتی و حتی وزیر.

در حالی که Pasi هنوز در حال نظارت بر Godda بیمارستان مدنی, جراح, Shiv پراساد Mishra گفت: “آن بود و نه نتیجه اضطراری اما یک تصمیم آگاهانه. DC Pasi مشغول به کار بود برای بهبود امکانات بهداشتی در این منطقه و این را بیشتر اعتماد در خدمات دولت.”

این یک روحیۀ تکرار توسط وزیر David Soren. در نظر گرفتن به, توییتر, Soren نوشته است که “تلاش های خود را به نشان می دهد که امکانات بهداشت و درمان در دولت قادر به ستوده است”.

“این فقط یک خبر اما پاسخ مثبت نسبت به بهبود خدمات سلامت گفت: وزیر بهداشت البناء Gupta.

“یکی باید درک است که او ایمان در سیستم. مردم در حال صحبت کردن چرا که او یک DC اما یکی به درک که به طور کلی سیستم بهبود یافته و صالح به اندازه کافی برای پاسخ گفت:” Jharkhand اصلی, وزیر بهداشت, Nitin مادان Kulkarni.

Pasi شوهر Pushpendra Saroj شد نظر در دسترس نیست اما مدنی جراح Mishra گفت: او در حمایت از همسرش تصمیم — حتی اگر 37 ساله از لکنو در حال حاضر تحت C-بخش برای او اولین فرزند یک دختر است.

“پس از تولد همه آنها به نظر می رسد خوشحال می شود. وجود دارد هیچ عارضه,” او گفت:.

Mishra گفت: آن Pasi ایمان در خدمات دولتی که به رهبری او را به انتخاب کردن برای بیمارستان محلی. “من تا به حال یک جلسه با DC حدود 20 روز پیش هنگامی که ما در مورد این موضوع. ما القا ایمان در او و او در بیمارستان وارد در ساعت 6 صبح روز شنبه و پس از آن او اداره می شد و بر توسط یک تیم از پزشکان زنان,” او گفت:.

منطقه بیمارستان 100 تختخوابی که گفته است “یک جهش بزرگ” پس از سال 2010 ماموریت ملی بهداشت روستایی گزارش اشاره کرد که این مرکز قادر به ارائه “حتی خدمات اساسی مانند C-بخش مشترک عمده خدمات, خون, تجهیزات ذخیره سازی, نوزادان, تثبیت کننده خدمات و غیره”.

با توجه به میشرا “خدمات بهبود یافته به شدت در طول 10 سال گذشته” حتی اگر “بیمارستان در کمتر از 50 درصد از تحریم ظرفیت” از متخصصان پزشکی.

“تحریم قدرت از پزشکان است 31 که ما تابع تنها با 13 پزشکان. ما لازم نیست که پزشکان برای بیهوشی و عمل جراحی بخش است. امیدوارم حالا که این بیمارستان در محل موردتوجه وتماشای عموم ما چند پزشکان,” او گفت:.

برای مقامات محلی تحویل تسکین بود در بیشتر راه بیش از یک. آن را از Godda که گزارش قبلا جدیدی از عدم دسترسی به امکانات بهداشتی با قبایل در روستاهای Maspara و Rajabhita حال انجام بامبو برانکارد حمل مصدوم برای کیلومتری برای رسیدن به نزدیکترین motorable جاده ها است.

همانطور که برای دولت وجود دارد هنوز هم برخی از راه برای رفتن قبل از همه شکاف ها پل. با اشاره به سلامت, آخرین وضعیت اقتصادی بررسی گفت: “شده است وجود دارد و شيوع قابل توجه اجتماعی و اقتصادی و نابرابری در درون دولت بین مناطق شهری و روستایی. اختلاف در بهداشت و درمان وجود دارد در Jharkahnd به دلیل توزیع نابرابر از زیرساخت های بهداشت و درمان در سراسر کشور.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>