توسط: اکسپرس سرویس خبری | بوپال | منتشر شده در تاریخ: فوریه 15 سال 2020 3:59:47 am

In a first, Madhya Pradesh radio-tags rescued pangolins این Pangolin تیم تحقیقاتی با جهان اول رادیو-برچسب هندی Pangolin. (حسن نیت ارائه میدهد: MPFD/WCT)

در آستانه نهم جهان Pangolin روز, Madhya Pradesh, جنگل گروه اعلام کرد از اول تا کنون موفق رادیو-tagging هند pangolin. دو نجات حیوانات بودند رادیو-برچسب و منتشر شد که در Satpura رزرو ببر شش ماه پیش.

“این اولین مورد موفق توانبخشی از گونه منتشر شد که در آن افراد در حال نظارت در طبیعت با استفاده از تله متری گفت:” S K Singh, رئیس کنسرواتور از جنگل ها و زمینه مدیر Satpura رزرو ببر.

ورزش بخشی از یک پروژه مشترک آغاز شده توسط Madhya Pradesh وزارت جنگل و سازمان های غیر دولتی حفاظت از حیات وحش اعتماد (WCT) به درک محیط زیست هند Pangolin و توسعه موثر طرح حفاظت. این میدانی است که پشتیبانی شده توسط YES بانک تحت آن CSR ابتکار.

Pangolins ترین قاچاق گونه های حیات وحش در جهان است. معمولا شناخته شده به عنوان پوسته پوسته anteaters های بی دندان حیوانات تکامل زره های فلس و منحصر به فرد این مکانیسم حفاظت در حال حاضر تبدیل به اصلی ترین علت ناپدید شدن آن است. پیش بینی جمعیت کاهش طیف وسیعی از 50 درصد به 80 درصد در سراسر سرده.

جهان Pangolin روز جشن در سه شنبه سوم بهمن بین المللی تلاش برای افزایش آگاهی در مورد pangolins و گرد هم آوردن ذینفعان مختلف برای کمک به حفاظت از این حیوان منحصر به فرد را از انقراض.

از هشت گونه از Pangolin هند Pangolin و چینی Pangolin یافت در هند. چینی pangolin است که در شمال شرق هند در حالی که هند Pangolin توزیع در سراسر هند به جز شدید خشک مناطق هیمالیا و شمال شرق. با وجود محافظ اقدامات pangolins در هند به طور گسترده ای مورد معامله هر دو در داخل و در سطح بین المللی.

“ویژه نیروی کار (STF) از نماینده وزارت جنگل شده است به طور فعال در حال کار برای جلوگیری از حیات وحش شکار غیر قانونی در دولت است. در سال های اخیر ما با موفقیت گران pangolin قاچاق سندیکاهای که درگیر شکارچیان و قاچاقچیان فرم بیش از نه ایالت” گفت: Rajesh Shrivastav رئیس حیات وحش سرپرست, Madhya Pradesh.

“در مبارزه با شکار غیر قانونی عملیات که در آن pangolin ترازو در حال بهبود آن حیوانات در حال حاضر مرده است. که در آن زندگی می کنند حیوانات درگیر هستند در سطح جهان وجود دارد که حدود 50 درصد مرگ و میر در میان منتشر شد pangolins. این ابتکار جدید است که برای اطمینان بهتر است میزان زنده ماندن و در نتیجه تاثیر مثبتی بر جمعیت این گونه در معرض خطر” گفت: Aditya Joshi, یک زیست شناس حیات وحش با WCT است که نظارت بر این پروژه است.

“بسیار کمی شناخته شده در مورد محیط زیست از pangolins. این پروژه فراهم خواهد دست اول اطلاعات خود را در مورد محیط زیست. در حال حاضر ما نیز یادگیری چیزهای زیادی در مورد آنها اما از آن خواهد شد خیلی زود به هر چیزی می گویند تا زمانی که داده ها مورد تجزیه و تحلیل” گفت: Prashant Deshmukh از WCT.

این تیم تحقیقاتی می رسد محل هنگامی که حیوانات در حرکت به دور به مطالعه و بررسی زیستگاه و چه و چه مقدار زمان آنها صرف نقب یا جستجوگری. “هنگامی که ما زمانی و مکانی داده های ما قادر خواهد بود برای محافظت از حیوانات بهتر در آینده با یک استراتژی حفاظت از” او گفت:.

Ritesh Sirothia از STF گفت: بال بازداشت 164 افراد درگیر در pangolin قاچاق از 12 متحده است. دو متهم خارجی هستند هر یک از لهاسا و میانمار. متهم شامل شکارچیان معامله گران و قاچاقچیان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im