در یک ضربه به سرخپوستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید H-1B تعلیق آینده هر روز در حال حاضر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه تایید کرد به گزارش قریب الوقوع تعلیق غیر مهاجرتی ویزای کار مانند H-1B و L-1 که بیشترین تاثیر عامل شرکت های هندی در آمریکا و سرخپوستان امیدوار به کار در اینجا و گفت: یک اطلاعیه است که انتظار می رود “فردا و یا روز بعد”.

“ما قصد داریم برای اعلام شود چیزی است که فردا یا روز بعد در ویزا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به فاکس نیوز مصاحبه وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های خود را به حالت تعلیق این ویزا شده اند که در گزارش قبل از به طور گسترده ای از جمله توسط Hindustan Times. “و من فکر می کنم آن را به بسیاری از مردم خوشحال. و این حس مشترک را با شما صادق باشد.”

او حاضر به پیش نمایش جزئیات از سفارش, اما آن را مرتبط به دولت از اقتصاد مبارزه با رکورد بیکاری اعداد ناشی از این مستند از بخش هایی از ایالات متحده برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما مقدار زیادی از مردم به دنبال شغل,” او گفت:.

پرسید که آیا وجود خواهد داشت استثنائات و یا معافیت از رئیس جمهور گفت: وجود خواهد داشت برخی برای محافظت از جریان کارگران برای کسب و کارهای بزرگ”. او مشخص نکرد.

رئیس جمهور تهمت به حال معلق دسته از مهاجرت در آوریل معافیت بستگان ما شهروندان و بهداشت حرفه ای به “اطمینان حاصل شود که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی”. غیر مهاجران ویزا بخشوده شد اما آنها به علت هر روز در حال حاضر.

ایالات متحده کمک های مالی 85,000 H-1B کوتاه مدت ویزای کار به متخصصین خارجی و ماهر حرفه ای در هر سال است. بیش از 70% رفتن به سرخپوستان استخدام یا از میان کسانی که ثبت نام اینجا را برای تحصیلات عالی و یا کسانی که از هند آورده. آنها با استخدام هر دو توسط شرکت های آمریکایی مانند گوگل و Facebook و مایکروسافت و خدمات IT رشته TCS Infosys و Wipro.

و L-1 ویزا استفاده می شود برای داخل شرکت و انتقالات.

این ویزا مخصوص ثانیه-1Bs شده در تیررس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای یک مدت زمان طولانی راه رفتن فراتر از بحران بیکاری در آورده با Covid-19 شیوع ویروس. افزایش بررسی دقیق تر قوانین و استانداردهای صلاحیت آغاز شده و تنها چند هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، با صدور مارس 18 سال 2017 اجرایی جهت نورد خود را در “خرید در آمریکا” استخدام آمریکا” دید.

رد نرخ ویزای H-1B در جریان بوده است تا پیوسته در آنجا عنوان شده است افزایش تقاضا برای کسب اطلاعات بیشتر در که است که برنامه بازدارنده خسته کننده و گران قیمت شرکت ها باید گفت:, توسط ستون تا مدارک و هزینه های.

بسیاری از شرکت های هندی را recalibrated خود را در مدل های کسب و کار و ramped تا محلی استخدام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>