در 6 سال زمین جنگل به اندازه Nagaland منحرف

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جنگل زمین تقریبا برابر با اندازه Nagaland تایید شده برای انحراف بین 2014 و 2020 و یا در حال بررسی برای تصویب صورت های گوناگون و رشد و نمو پروژه ها مانند معدن آبیاری و regularisation از مداخله با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Vijay رامش یک دانشجوی دکترا در دانشگاه کلمبیا.

رامش را تحلیل کرده است 48,000 ترخیص طرح با استفاده از زبان برنامه نویسی R (داده های خام موجود در GitHub). او منابع جنگل ترخیص داده ها از اتحادیه محیط زیست وزارت Parivesh سایت که جزئیات تمام گواهی عدم سوء پیشینه تقسیم به دو بخش قبل از سال 2014 و پس از 2014.

وزارت تایید و یا همچنان به نظر 99.3 درصد از پروژه های پیشنهادی را دریافت کرده که شامل جنگل انحراف در طول شش سال گذشته در مقایسه با 84.6 درصد از پروژه هایی که در نظر گرفته شد و مورد تایید بین 1975 و 2014. از سال 1975 تا 2014 حدود 21632.5 کیلومتر مربع از زمین های جنگلی تصویب شد پاک می شود و یا در انتظار پاک می شود در مقایسه با 14822.47 کیلومتر مربع از جنگل ها مورد تایید بین 2014 و 2020.

این تجزیه و تحلیل می آید به عنوان وزارت در مورد به اطلاع بحث محیط زیست Impact Assessment (EIA) اطلاع رسانی 2020.

اطلاع رسانی است که انتظار می رود به تعمیرات اساسی روند مقررات زیست محیطی پروژه های زیربنایی. این ستیز بند از جمله یکی مربوط به regularisation از پروژه های که نقض EIA اطلاع رسانی 2006 با شروع کار ساخت و ساز زیست محیطی قبل از ترخیص و یا با گسترش ظرفیت.

پیش نویس EIA, اطلاع رسانی, 2020, همچنین پیشنهاد کوتاه شدن زمان برای جلسات عمومی که به مردم متاثر از یک پروژه فرصت آن را درک کنند و رضایت خود را بدهد.

رامش گفت: این اطلاعات نشان می دهد بسیاری از مناطق جنگلی اظهار داشت پاک می شود پس از 2014 است که بیش از 68 درصد از آنچه که بود پاک بین 1975 و 2014.

“بیش از 39 سال دوره, داده ها نشان می دهد که 21,63,215 هکتار از جنگل ها تصویب شد/در انتظار تایید پاک می شود. در stark, مقایسه, پس از سال 2014 14,82,247 هکتار از جنگل ها تصویب شد/در انتظار تایید پاک می شود. این است که به سادگی چه از ‘جنگل’ ترخیص داده ها نشان می دهد. ما هنوز برای تجزیه و تحلیل داده ها در ‘حیات وحش’ گواهی عدم سوء پیشینه و ‘محیط زیست’ گواهی عدم سوء پیشینه,” او نوشت: در یک ایمیل.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که قبل از سال 2014 بیشتر از جنگل انحراف مربوط به تجاوزات و معدن در حالی که بین 2014 و 2020 از آن شده است به طور عمده معدن-led.

قبل از سال 2014 تکه های زیادی از زمین جنگلی تصویب شد برای پاکسازی در سال 1984 سال 1989 تا 1995 و 2006.

در سال 2016 جنگل منطقه تایید شده برای پاکسازی شد و بیش از دو برابر منطقه مصوب در سال 2006 به تنهایی و تحلیل را نشان می دهد.

آندرا پرادش, Telangana, Madhya Pradesh, آروناچال پرادش و هیماچال پرادش در مجموعه ای به از دست دادن گسترده تکه از زمین های جنگلی با توجه به اطلاعات در گواهی عدم سوء پیشینه بین 2014 و 2020.

در حالی که جنگل و محیط زیست ترخیص کالا از گمرک هستند و EIA, 2020, اعمال را به جنگل گواهی عدم سوء پیشینه به گفته کارشناسان جنگل ترخیص یک پیش نیاز برای محیط زیست ترخیص کالا در پروژه های مربوط به جنگل.

یکی از اهداف اصلی این پیش نویس این است که این صنایع و یا پروژه های در دست تنظیم است که نقض EIA, 2006, اطلاع رسانی, با شروع کار ساخت و ساز زیست محیطی قبل از ترخیص کالا از گمرک اعطا شد و یا با گسترش ظرفیت. کسانی خواهد بود که regularised را مجبور به پرداخت هزینه دیر برای نقض هنجارهای.

این پیش نویس همچنین افزایش اعتبار از محیط زیست گواهی عدم سوء پیشینه. آن را فراهم می کند, ترخیص کالا از گمرک اعتبار برای 50 سال برای پروژه های استخراج از معادن برابر 30 سال در حال حاضر اطلاع رسانی; 15 سال از دره رودخانه پروژه های برابر 10 سال است.

طرفداران پروژه را برای ارسال کالا از انطباق گزارش یک بار در سال در برابر هر 6 ماه در سیستم فعلی. هیچ تازه مطالعات انجام شده توسط کارشناس ارزیابی کمیته باید خواسته شود مگر اینکه “حقایق جدید” آمده و متوجه می شود آن را “اجتناب ناپذیر” به دنبال مطالعات اضافی پیش نویس می گوید.

اما پیش نویس کاملا جدید. وزارت محیط زیست در آمده بود با یک صفر پیش نویس EIA, 2020, در ماه آوریل سال گذشته است. بسیاری از جملات در صفر پیش نویس در حال حاضر معرفی شده است به عنوان اصلاحات توسط وزارت اما قبل از آن در دادگاه به چالش کشیده به دلیل تاثیر آنها بر محیط زیست قوانین و مقررات.

حتی در ماه آوریل زمانی که صفر پیش نویس منتشر شد وجود دارد گسترده انتقاد از بند و تسهیلات اعطا شده است که می تواند خطر انداختن محیط زیست.

محیط کار, R P گوپتا گفت که او غافل از این تحلیل اما هند اضافه شده است یکی از کم صنعتی کشور است. “تولید ناخالص داخلی ما بسیار کمتر از تولید ناخالص داخلی کشورهای توسعه یافته است. 60 درصد از جمعیت ما باقی مانده در بخش کشاورزی. اگر صنعتی در حال افزایش است و چه چیزی اشتباه است با آن ؟ چرا او [رامش] deindustrialise به ما ؟ من می توانم اضافه کردن وجود دارد که منافع که نمی خواهید مردم را به لذت بردن از میوه صنعتی,” او گفت:.

Kanchi Kohli, حقوقی, پژوهشگر با دهلی نو مرکز تحقیقات سیاست گفت: اگر جنگل زمین است که در هر پروژه به دنبال محیط ترخیص کالا از گمرک, جنگل, ترخیص کالا از گمرک باید به دنبال قبل از سابق می آید را به اثر.

“طرفداران پروژه نیز به افشای فرار کردن از جنگل و غیر جنگل زمین در سوال و… در سال های اخیر شده است وجود دارد یک بار بزرگ بر غیر زمین جنگل برای راه اندازی پروژه های. بسیاری از پارک خورشیدی در درآمد عوام مهم برای چرا. در مناطق ساحلی به مناطق بنادر ساحلی و جاده ها و یا پروژه های گردشگری شامل تمام روستاهای ماهیگیری و ماهیگیری سنتی بنادر. هنوز هیچ رسمی رکورد های موجود برای میزان استفاده از زمین تغییر مورد تایید بودن به نام محیط زیست را كسب كرده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>