عمران خان anti-پیوند جنگهای صلیبی بازدید سقف شیشه ای. آن را توسط ساخته شده در چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

برای کسانی که به یاد داشته باشید به یاد ماندنی دادگاه از تام کروز فیلمهای “چند مرد خوب” که در آن جک نیکلسون در یک لحظه شدید تحریک فریاد می زند: “شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به حقیقت” وضعیت در پاکستان امروز یک گریم یادآور تاری است که با دولت در عمل برای حفاظت از منافع خود. حتی عمران خان پسر پوستر از استقرار نمی دانستم چگونه عمیقا واگذار منافع ارتش در امور دولت زمانی که او تصمیم گرفت به حرکت در جنگ صلیبی خود را در برابر فساد به سطح بعدی با رفتن پس از تثبیت کسب و کار. اولیه سرخوشی در اطراف به بیرون درز گزارش در طرز عمل مستقل تولید قدرت در ماه آوریل به طور ناگهانی از بین میره و حتی به عنوان دولت و ناب همچنان خستگی ناپذیر شکاری اپوزیسیون و برخی از متحدان خود در شکر و دیگر کلاهبرداری است. چیزی متفاوت در مورد بخش برق کلاهبرداری که دولت مجبور شد برای سرکوب این گزارش ؟

عمران خان جدید نیست به مصرف شرم آور U-turns در diktat از مربیان. امید خود را از به ثمر رساندن یک کودتای دیپلماتیک نقش برآب شد در اواخر سال گذشته زمانی که او ساخته شده بود به لغو مشارکت خود را در کوالالامپور اجلاس در نظر ریاض و ابوظبی حساسیت. سرکوب قدرت بخش گزارش همچنین reeks مشابه مداخله. پس از همه, این گزارش تا به حال به روشنی در معرض شدید احتکار ساخته شده به عقد قرارداد با قدرت مستقل تولید و یا IPPs دو اتفاق افتاده است که به شرکت های چینی تحت جلال گل سرسبد چین–پاکستان به کریدور اقتصادی یا CPEC پر زرق و برق.

اظهار نظر در دو CPEC پروژه, Sahiwal و پورت قاسم زغال سنگ گیاهان IPP گزارش داد که “بیش از حد تنظیم هزینه Rs 32.46 میلیارد دلار اجازه داده شد به دو مبتنی بر زغال سنگ گیاهان به علت ارائه اطلاعات نادرست توسط حامیان مورد علاقه در طول ساخت و ساز و یا IDC همچنین عدم در نظر گرفتن قبل از اتمام گیاهان…”.

IDC اجازه داده شد به مدت 48 ماه در حالی که گیاهان تکمیل شد در 27-29 ماه منتهی به حق از حد بازده حقوق صاحبان سهام (RoE) از $ 2.7 میلیون در سال بیش از کل پروژه زندگی از 30 سال در مورد, Sahiwal, گیاه, همچنین شناخته شده به عنوان Huaneng شاندونگ Ruyi (پاک) انرژی یا HSR. برآورد پرداخت بیش از حد نگه داشتن در ذهن یک 6 درصد سالانه کاهش ارزش روپیه در برابر دلار به عظیم تومان 291.04 میلیارد دلار است.

این گزارش بیشتر نشان داد که فراروی طبیعت HSR مالی نادرست و با گستاخی ادعا IDC بر اساس نشانه گذاری در بلند مدت وام در لندن بین بانکی ارائه شده نرخ, نرخ بهره که در آن عمده جهانی قرض دادن به یکدیگر در بین المللی بازار بین بانکی برای کوتاه مدت وام + 4.5 درصد در طول دوره ساخت و ساز با وجود این شرکت چینی قرض گرفتن نیست هر بودجه در سال اول ساخت و ساز و تنها وام های کوتاه مدت قابل ملاحظه ای کاهش نرخ بهره در طول سال دوم.

درآمد حاصل از احتکار در حال راه بیش از حد بزرگ برای مشترک ذهن شده اند از دست رفته به عنوان نظارت. همدستی مقامات دولت در مذاکره چنین معاملات سود آور برای چینی است نانوشته نتیجه این گزارش.

فقط برای دو پروژه که مورد بررسی قرار گرفت در این گزارش بر پرداخت Rs 484.84 میلیارد دلار یا حدود 3 میلیارد دلار. اذعان رسمی از IPP گزارش را باز جعبه پاندورا. عمومی را خواستار مشابه حسابرسی از تمام CPEC پروژه های تخمین زده شده در حدود 62 میلیارد دلار است.

عمران خان U-نوبه خود و سکوت پر سر و صدا از رسانه ها می گوید کثیف داستان از چه عمیق دولت با استفاده از ترس به عنوان یک ابزار اجبار به دستکاری گفتمان عمومی و یا در این مورد آن را به ناپدید می شوند در دسترس نباشد. با وجود این واقعیت است که این گزارش در حال حاضر شده است به بیرون درز آن باور نکردنی است که چگونه یک ملت است shut چشمان خود به وجود آن است.

مردم می توانند شاید رسیدگی حقیقت در مورد فساد در مکان های بالا. برخی حتی ممکن است استدلال می کنند که آنها در حال حاضر توسط سیستم ایمنی بدن به آن است. چه آنها ممکن است قادر به رسیدگی به بسیار سهولت هر چند حقیقت در مورد درخت شخصیت از زمان تأسیس آن که ترجیح می مشترک پاکستانی پرداخت از طریق بینی به سپر ‘دوستان’ در اسلام آباد و پکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>