عمران خان خواستار جامعه جهانی به اعطای بدهی به پاکستان را coronavirus موارد…

نخست وزیر عمران خان در یکشنبه خواست جامعه جهانی برای راه اندازی یک ابتکار به بدهی به کشورهای در حال توسعه که در حال مبارزه با رمان coronavirus به پاکستان گزارش داد نزدیک به 450 تازه موارد آوردن تعداد کل COVID-19 بيمار به 5,230.

در یک پیام ویدئویی خان گفت که بسیار مدیون کشورهای در حال مواجهه با یک “کمبود مالی فضا” بود که مهار تلاش های خود را برای جلوگیری از coronavirus از گسترش و در همان زمان ارائه کمک به مردم است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

e گفت: جهانی همه گیر نمی تواند موجود باشد بدون قوی و هماهنگ گردد واکنش جهانی.

“ابتکار جهانی در بدهی را با هم ذینفعان در یک پلت فرم برای ترویج هماهنگ بهداشتی و اقتصادی پاسخ,” او گفت:.

و اشاره کرد که COVID-19 مطرح شده بی سابقه سلامت و چالش های اقتصادی, خان تاکید کرد که یک رکود جهانی بدتر از رکود بزرگ شد ،

او اشاره کرد که در طول هفته گذشته اطلاعیه های مختلف ساخته شده اند توسط چند جانبه بازیگران مانند سازمان ملل متحد, صندوق بین المللی پول و بانک جهانی از جمله اولیه امداد بسته های از 1.4 میلیارد دلار توسط صندوق بین المللی پول و 1 میلیارد دلار توسط بانک جهانی.

خان دعوت دبیر کل سازمان ملل متحد به کار با او در پیشبرد اهداف یک پاسخ هماهنگ.

“پیشنهادی جهانی ابتکار عمل با هدف به وضع زمین فوری برای تسکین بدهی به کشورهای در حال توسعه در درخواست خود و بدون طاقت فرسا conditionalities,” او گفت:.

در حالی که به پیشنهاد ابتکار, خان می گوید که دولت او تا به حال ارائه شده 8 میلیارد تومان بسته محرک برای کمک به آسیب پذیر ترین افراد در پاکستان است.

خان واگذار وزیر امور خارجه و مشاور در امور مالی برای رسیدن به مربوطه همتایان برای “ابتکار جهانی در بدهی” با هدف از بین بردن کشورهای در حال توسعه مالی چالش از COVID-19 همه گیر و تحقق توسعه پایدار است.

درخواست تجدید نظر خود را به عنوان وزارت بهداشت ملی خدمات گزارش 399 تازه coronavirus موارد آوردن تعداد کل COVID-19 بیماران در کشور به 5,183.

ملت گسترده تفکیک از بیماران نشان داد که پنجاب 2,464 موارد سند 1,411, خیبر پختونخوا, 744, بلوچستان, 228, گلگت-بلتستان 224 اسلام آباد 119 و پاکستان-کشمیر تحت اشغال 40.

این وزارت همچنین گفت که 14 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 86.

آن گفت که 1,026 بیماران بهبود یافته اند تا کنون در حالی که 37 گزارش شده است در وضعیت بحرانی است. داده ها نشان داد که تا کنون 61,801 آزمایش انجام شد از جمله 2,805 طی یک روز.

مشاور نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت که coronavirus بود “مشکل قابل پیشگیری” و می تواند پیشتر اگر اقدامات مناسب گرفته شده اند, به عنوان او از مردم خواست رعایت اجتماعی فاصله و اطمینان از بهداشت دست.

او همچنین گفت که نیمی از کل coronavirus بيماران آلوده با توجه به محلی انتقال است. نیم دیگر بودند کسانی که از خارج از کشور.

دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت اجتماعی و کاهش فقر Dr Sania Nishtar به رسانه ها گفت که نقدی توزیع می گذرد و تا کنون بیش از 1.774 میلیون خانواده از سود Ehsaas برنامه به دادن پول نقد به فقرا.

افزایش مداوم در موارد جدید به ثبت رسیده است با وجود بیش از سه هفته از مستند در کشور است که به پایان روز سه شنبه اما مقامات گفت که تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در دوشنبه اینکه آیا آن را افزایش می دهد یا نه.

وجود دارد احتمال است که آن را می توان توسعه یافته به عنوان میرزا گفت که تعداد کم موارد می تواند سنبله اگر مستند به طور کامل برداشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر