تحت تاثیر قرار با Prabir یک جنگجو که می توانید بازی: ایگور Stimac

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ایگور Stimac بود در خانه در شهر ساحلی تقسیم برخی از 400km از زاگرب وقتی که زلزله پایتخت کرواسی در مارس 22. “ما احساس نمی هر چیزی در اینجا می گوید:” هند مربی فوتبال. “اما ما بسیار غم انگیز تماشای مردم ما زندگی در ترس و ناباوری در خیابان های زاگرب. نیاز به خدا را شکر که همه در خانواده من امن است.”

به 5.3 ریشتری زلزله بسیار شدید به آمار زاگرب پس از سال 1880 با توجه به کرواسی نخست وزیر Andrej Plenkovic. آن را مختل اجتماعی فاصله برنامه شامل coronavirus و آسیب دیده بیش از 26,000 ساختمان از جمله کلیسای جامع زاگرب و کرواتی مجلس.

مانند هند کرواسی است که به مبارزه با ویروس ها با سراسر کشور مستند برای دو هفته گذشته. “ما در خانه هیچ جا نمی رود. همه چیز بسته است می گوید:” Stimac, 52, در مصاحبه با رادیو فردا. “تنها راه پیروزی در جنگ در برابر Covid-19 بیمار است و منظم.”

دربی از دست رفته, برنامه کنار گذاشته

Stimac پرواز قبل از آخر هفته از سوپر لیگ (ISL) نهایی و I-لیگ کلکته دربی بین Mohun بگن و شرق بنگال که او قرار بود برای حضور در.

“من بسیار هیجان زده در مورد این بازی. من قرار بود برای تماشای قهرمان ISL نهایی بازی در گوا و پرواز صبح روز بعد به کلکته برای دربی…. من شنیده ام داستان در مورد این شور و شوق هواداران در حال آمدن از بیش از همه (گاهی اوقات) روز قبل از. مانند بسیاری از بازی های بزرگ را گرد هم می آورد همه چیز که فوتبال در مورد می گوید:” مدافع سابق که بازی تمام مسابقات زمانی که کرواسی سوم به پایان رسید و در جام جهانی 1998.

بازی در کلکته اتفاق نمی افتد به این دلیل که من-لیگ معلق شده بود یک روز قبل در مارس 14 ساعت قبل از ISL نهایی برگزار شد در گوا در پشت درهای بسته. پس از آن در هند صفحه اصلی دیدار مقابل قطر برنامه ریزی شده در مارس 26, شده بود به تعویق افتاده. Stimac برنامه های بین مارس و ژوئن — وقتی این دور از مسابقات انتخابی برنامه ریزی شده بود به پایان رسید — که شامل یک دور دوستانه به تاجیکستان و یک مسابقه بین تیم ملی و بهترین سرخپوستان در I-لیگ بود که در فوتبال متوقف شده است.

“من خیلی غم انگیز پس از آن مشخص شد که تمام برنامه های ما از ماه مارس تا ماه ژوئن نابود شدند. اما زندگی ادامه دارد و امیدوارم همه چیز خواهد شد به زودی. من بسیار غم انگیز است که بسیاری از مردم از دست عزیزان خود.”

زندگی بدون فوتبال دشوار است می گوید Stimac. “اما آن را خدا خواهد و ما می توانیم هر چیزی را انجام دهید. من سعی کنید برای استفاده به عنوان زمان زیادی ممکن است خواندن و تماشای برخی از بازی های قدیمی است. (من) نگه داشتن در تماس با من (پشتیبانی) کارکنان و مطمئن شوید که خانواده من امن است.”

اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای به وقفه برای Stimac آن این است که شکستن را به Sandesh Jhingan, Amarjit سینگ و Jeje Lalpekhlua زمان بیشتری برای بهبود از صدمات. Stimac تا به حال می خواستم به دیدن سه نفر در یک اردوگاه آماده سازی پیش از بازی مقابل قطر. “این برای آنها خوب است که آنها اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای بهبودی کامل. ما باید آنها را در این تیم در فرم خوب,” او می گوید.

اهمیت Sandesh

مصدومیت زانو در عمل بازی در ماه اکتبر گذشته در برابر غرب ایران حکومت مرکزی مدافع Jhingan از ISL و سه نفر از هند مقدماتی. “فوتبال همه چیز در مورد تیم تلاش کنند. وقتی کسی مهم از دست رفته است و سپس هر یک از بازیکنان در زمین نیاز به اضافی 10% به جای عدم کیفیت. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نمی تواند جایگزین و تجربه است که قطعا یکی از مهم ترین.

“من کاملا مطمئن هستم که با Sandesh در تیم مقابل بنگلادش و افغانستان ما نمی کرد و هر گونه اهداف است. چهار امتیاز (از این دو بازی) بیشتر خواهد ما را بسیار راحت تر موقعیت. آن را بسیار آسان تر برای جایگزینی بازیکنان در مقابل از کسانی که در فرمان در پشت مانند Sandesh و عادل (خان),” او می گوید.

پس از برگزاری قهرمانان آسیا قطر 0-0 در دوحه هند مبارزات انتخاباتی در سال 2022 جام جهانی و 2023 جام ملت های آسیا تضعیف جنوبی با تساوی 1-1 مقابل بنگلادش و افغانستان است. سپس مرکزی مدافع عادل خان Jhingan را به طور منظم شریک زخمی در دور کراوات به عمان که هند از دست 0-1. هنوز در جستجوی اولین پیروزی خود هند باید سه امتیاز از پنج بازی در گروه E.

Rathi چشمگیر

Stimac جستجو برای مدافعان مرکزی همچنان ادامه دارد و او به نام ISL قهرمانان ATK را Sumit Rathi به اردوگاه که اتفاق نمی افتد با توجه به کراوات برابر قطر در حال به تعویق افتاد. “او جوان است و این چیزی است که ما به دنبال. ارتفاع خوب و حضور فیزیکی و احساس بازی. خود را در موقعیت حس جامد است. من به شما بگویم بیشتر در هنگامی که من پیدا کردن که چقدر او می تواند پیشرفت بازی خود را چقدر خوب و سریع است که خود توانایی یادگیری می گوید:” Stimac در مورد 18 سال حکم نوظهور بازیکن سال جایزه در ISL6.

یک بازیکن دیگر که گرفتار کروات چشم بود Rathi هم تیمی Prabir دس. استفاده می شود به عنوان یک حق wingback داس ساخته شده قابل توجه بازگشت به فوتبال پس از مجروح شدن همه از فصل گذشته.

“از بازیکنان من شانس کار کردن با او و (FC گوا راست عقب) Seriton (Fernandes) مرا تحت تاثیر قرار. او شجاع مشخص ماهر در ارائه خوب می گذرد و ما می توانیم او را در موقعیت های مختلف. من قطعا به دنبال به جلو به او را ملاقات کند و به او یک فرصت برای اثبات خود در سطح بین المللی. ما باید بیشتر رزمندگان در تیم ما با توانایی به بازی می گوید:” Stimac.

صمد باید بازی بیشتر

Sahal عبدالصمد عدم بازی در کرالا انفجار هر چند نگرانی او گفت:. “او دقیقا 791 دقیقه از 18 بازی — نزدیک به 50 درصد است. این کافی نیست و او نیاز به انجام بیشتر و بهتر است. او درخشان است مرد جوان بسیار باهوش و متعهد به فوتبال است. من کاملا مطمئن هستم که او را به پیدا کردن یک راه در طول این استراحت برای کار بیشتر بر روی خود فرد قدرت است.

“او یکی از مهمترین بازیکنان در برنامه های آینده ما و ما می رویم به انجام همه آن طول می کشد خود را با باشگاه های مربوطه مدیر در کمک به او به عقب بر گردیم به جوانان می گوید:” Stimac در مورد هافبک خلاق ساخته شده است که خود را در هند اولین بار در سال 2019 جام حذفی. که همچنین Stimac اول مسابقات در اتهام هند به عنوان مربی.

زندگی در یک هواپیمای جت

بین ماه های اکتبر و دسامبر Stimac در زمان 40 پرواز به گرفتن داخلی فصل است. “وجود دارد شرایط زمانی که من نمی دانم صبح که در آن من بود. آن را گیج کننده بود اما من بهترین من برای دیدن زندگی می کنند که بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است,” او می گوید.

او در هوا دوباره در ماه فوریه و مارس. “یک بار دیگر آن زن و شوهر از پرواز در هر روز — از فرودگاه به استادیوم و خواب کوتاه بعد از بازی. اما من احساس شاد. این یک تجربه بزرگ در بازدید از شهرستانها و مراکز در جلسه باشگاه صاحبان و بحث در مورد مسائل فوتبال با آنها. من را دیده اند بسیاری از عمل در لیگ (ISL و I-League) و چه آنها را در حال حاضر است.”

کمک به Stimac شد Shanmugham Venkatesh دستیار خود در تیم ملی که قرار بود در شارژ فدراسیون توسعه پیراهن هندی فلش. “Venky (Shanmugam Venkatesh) در شارژ از فلش با دو ماموریت. او می دانست که او تا به حال برای اجرای این همان کاری است که انجام می شود در ارشد تیم نیز تا به حال برای دیده بانی از قهرمان من-لیگ می گوید:” Stimac.

دیگر ISL به زودی

در یک فصل بدون جام رقابت ISL تا به حال 18 بازی برای تیم ایجاد نکرد بازی آف. این 2019-20 من-لیگ اطمینان هر دو تیم از 20 بازی. بنگلادش که رتبه 79 اسلات در زیر هند در 187 در آخرین Fifa لیست یک فصل دیگر و بزرگتر لیگ.

Stimac می گوید که تغییر خواهد کرد. “این به زودی اتفاق می افتد. ما با هم کار کرده با FSDL (فوتبال ورزشی محدود توسعه که اجرای ISL) مقامات در دراز مدت, تقویم, بحث در مورد بسیاری از مسائل مهم که می تواند به تیم ما بیشتر بازی های رقابتی. ما نشستن خواهد شد بسیار به زودی دوباره هنگامی که ما بیش از تاج ترساندن,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>