‘مهم برای انطباق با وضعیت فعلی’ – راجر فدرر می دهد یک نگاه اجمالی از خانه…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ستاره تنیس, راجر فدرر که در حال حاضر در خانه در سوئیس میان coronavirus ترساندن منتشر شد تصویری از تمرین خود را در خانه. او به یک ویدئو در توییتر که او در آن دیده می شد تمرین تنیس روی عکس مقابل دیوار در آنچه به نظر می رسد خود را در پارکینگ. “یکی دیگر از نگاه اجمالی به ماندن در خانه عمل معمول است. من امیدوارم که همه امن و سالم است. مثبت باقی بماند. فعال نگه داشتن. حمایت از یکدیگر است. ما را از این طریق دریافت کنید با هم” فدرر زیر نویس این ویدئو.

“من فقط می خواهم به نشان می دهد چگونه من تمرین در خانه در برابر دیوار مانند روز. بیایید ببینید,” او گفت: در این ویدئو.

“فعال ماندن در خانه بسیار مهم در لحظه” 38 ساله گفت. “شاید حتی کار در این ترفند به ضرب گلوله یک بار در در حالی که.”

فدرر بیشتر در ادامه برای اضافه کردن که مهم است برای گوش دادن به دولت و به دنبال دستورالعمل های صادر شده. اما به طور جدی در حال حاضر مهم تر از همیشه است که ما گوش دادن به دولت است. “این بسیار مهم است, مهم تر از همیشه به گوش دادن به ما و دولت های محلی.

“ما در انطباق با وضعیت جدید ما سعی می کنیم وجود دارد. من تمرین نگه دارید در ضمن من برای برخی از اجرا و بعد از آن و برخی از تنیس بازی مقابل دیوار مانند همسر روز. ایمن ماندن همه. مراقبت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>