‘تاثیرگذار بسته’: CII در Nirmala Sitharaman اقتصادی تقویت کننده دوز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنفدراسیون صنایع هند (CII) روز چهارشنبه گفت که اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman پرده برداری کرده است یک “impactful” بسته به تقویت اقتصاد با “محتاطانه و کالیبره شده مجموعه ای از اقدامات”.

“Hon’ble وزیر دارایی پرده برداری کرده است impactful بسته تحت اولین tranche از آتما Nirbhar بهارات Abhiyan به عنوان درخواست بسیار وخیم شرایط اقتصادی ما با توجه به Covid-19. مرحله اول اهداف بخش های کلیدی از MSME کارکنان صندوق اندیش Discoms و مالیات در میان دیگر مناطق عمده که بیشترین نهفته” Chandrajit نوری مدیر کل CII در بیانیه ای گفت:.

بانرجی گفت: شش اقدامات اعلام شده توسط Sitharaman برای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) بخش بسیار خوبی هدفمند و دیدار فوری نیز طولانی مدت مورد نیاز این بخش است.

“CII پیشنهاد کرده بود که اعتبار ارائه می شود برای MSME بدون نیاز به وثیقه و تضمین از دولت است. این پیشنهاد را به تاخیر در پرداخت ها از دولت و PSEs به MSME شد یک درخواست از صنعت است.”

او همچنین با استقبال از تغییر در تعریف MSME.

“مهم ترین اطلاعیه با پیامدهای این کوانتومی پرش در تعریف MSME که تا به حال بوده است نه تغییر از MSME توسعه عمل 2006 بود و انتظار طولانی. همراه با تصمیم به جهانی مناقصه برای خرید دولت به Rs 200 کرور این تعریف کمک می کند MSME بخش به رشد و ظهور به عنوان یک پر جنب و جوش و پویا در بخش کمک به خود کفایی و اشتغال در بزرگ راه” بانرجی گفت.

این CII رئیس گفت که این اقدامات در ساخت و ساز املاک و مستغلات و مالیات پرداخت اضافه به سهولت انجام کسب و کار و کاهش پذیرش بار برای شرکت در حالی که تزریق اعتماد به نفس در میان کارآفرینان.

“ما به خصوص خوش آمدید اقدام به از بین بردن استرس در Discoms است که تغذیه به کل اقتصاد است. تومان 90,000 کرور نقدینگی تزریق کمک خواهد کرد که احیای این مهم در بخش” بانرجی گفت.

او گفت که آن را بسیار دلگرم کننده است که بسیاری از اقدامات را اعلام کرد که در خط با CII را توصیه.

“FM معرفی کرده است محتاطانه و کالیبره شده مجموعه ای از اقدامات است که وعده برای ایجاد ثبات در شرایط پس از Coronavirus بحران” بانرجی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>