می تواند سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی برای مبارزه با وزش Covid-19: مطالعه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیمار می تواند سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی است که مبارزه خفیف تا متوسط موارد coronavirus عفونت گزارش پیشرفت تحصیلی است که کارشناسان می گویند خواهد شد بسیار مهم در توسعه یک واکسن.

یک زن 47 ساله در ملبورن با خفیف تا متوسط بیماری کروناویروس یا Covid-19 تولید آنتی بادی است که مبارزه با عفونت و بهبود در حدود 10 روز بدون هر گونه دارو مطالعه یافت می شود.

مقاله منتشر شده در مجله Nature Medicine روز سه شنبه توسط محققان در پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی بر روی نمونه خون مورد آزمایش در چهار زمان های مختلف که دقیق چگونه سیستم ایمنی بدن یک بیمار در پاسخ به این ویروس.

همچنین سازمان دیده بان l Coronavirus: ICMR جذاب, با کیفیت بالا, خصوصی labs برای افزایش دسترسی به آزمون

تا مطمئن شوید که بیمار بود در غیر این صورت سالم بیماری خفیف به متوسط و او غیر سیگاری است. او تجویز وریدی مایعات برای جلوگیری از کم آبی بدن اما با توجه به هر آنتی بیوتیک و یا عوامل ضد ویروسی برای درمان عفونت است که عمدتا تحت تاثیر ریه ها. او تا به حال سفر از ووهان در چین مرکز جهانی بیماری همه گیر.

“ما نشان داد که حتی اگر COVID-19 ناشی از یک ویروس جدید, در غیر این صورت فرد سالم و قوی پاسخ ایمنی در سراسر انواع مختلف سلول همراه بود بالینی بازیابی شبیه به آنچه ما می بینیم در آنفلوانزا” پروفسور کاترین Kedzierska گفت.

“این باور نکردنی است, گام رو به جلو در درک چه چیزی باعث بهبود COVID-19. مردم می توانند از این روش برای درک پاسخ های ايمنی در بزرگتر COVID-19 گروه و همچنین درک آنچه فاقد کسانی که کشنده نتایج.”

این مطالعه نشان داد حضور چهار نوع از سلول های ایمنی که بیمار بیمار بود که موجب تولید از دو نوع آنتی بادی است. او مرخص شد به خانه انزوا در روز 10 از ابتلا به این بیماری و نشانه های او به طور کامل ناپدید شد در روز 13. آنتی بادی باقی مانده در خون او از روز 7 به بعد 20.

قفسه سینه اسکن نشان داد که بیمار ریه ها پس از پاک کردن آنتی بادی به نظر می رسد در خون است. محققان در حال حاضر مشغول کار بر روی این که آیا پاسخ ایمنی کافی خواهد بود برای محافظت از او در برابر یک آینده, عفونت, بلومبرگ گزارش داد.

این یافته ها بسیار مهم خواهد بود, در حال توسعه یک واکسن برای عفونت کرونا ويروسی است که هنوز در مراحل اولیه توسعه است گفت: کارشناسان.

دکتر Irani Thevarajan اولین نویسنده این مقاله گفت: دانشگاه ملبورن است که در حال حاضر برآوردها نشان می دهد بیش از 80 درصد از COVID-19 موارد خفیف به متوسط و درک پاسخ ایمنی در این موارد خفیف بسیار مهم پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>