صندوق بین المللی پول خواستار مالی احتیاط به عنوان بدهی های جهانی موج به رکورد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

صندوق بین المللی پول خواست دولت به ورزش های مالی احتیاط به آنها قرض گرفتن بیشتر برای حمایت از اقتصاد آمار Covid-19 همه گیر و گفت: سطح بدهی می تواند افزایش یابد به رکورد این سال است.

“نیاز برای ادامه پشتیبانی مالی روشن است اما این سوال از چه کشور می تواند به تامین مالی آن بدون بدهی تبدیل شدن به غیر قابل تحمل” امور مالی مدیر گروه پرتغال و گیتا Gopinath صندوق اقتصاددان ارشد گفت: در یک وبلاگ جمعه.

در حالی که دولت بهره مند خواهند شد از رکورد کم هزینه استقراض است که مجموعه ای به ماندن در آن راه “برای مدت طولانی” خود جمعی مالی پاسخ از حدود 11 تریلیون دلار به افزایش سلامت ظرفیت از دست رفته جایگزین درآمد و دفع مقیاس بزرگ ورشکستگی است به جهان بدهی به بیش از 100 درصد از جهانی تولید ناخالص داخلی در سال 2020 بالاترین و در عین حال صندوق بین المللی پول گفت.

“تعادل ما را از خطرات امتیاز به این واقعیت است که خروج زودهنگام از پشتیبانی مالی است بیشتر با خطر از سطح بالایی از بدهی” گاسپار گفت: در مصاحبه با بلومبرگ در تلویزیون است.

این صندوق در ماه ژوئن کاهش داد و چشم انداز خود را برای coronavirus زده اقتصاد جهانی طرح ریزی قابل توجهی عمیق تر رکود 4.9% در این سال, بزرگترین رکود پس از رکود بزرگ. آن را فراهم کرده است بیش از 70 کشور جهان با بودجه اضطراری و فوری به بدهی-خدمات امداد به 29 سازمان ملل.

بهداشت عمومی اولویت

صندوق هشدار داده است که هزینه های استقراض را افزایش می دهد به سرعت به ویژه برای اقتصادهای نوظهور و بازارهای مرزی به عنوان مورد در ماه مارس است. کشورهایی که وارد این بحران در حال حاضر با افزایش بدهی و کاهش رشد اقتصادی خواهد شد نیاز به پیدا کردن یک مسیر به پایدار مالی و توازن آن را گفت.

“دولت نیاز به پیگیری معتبر میان مدت مالی طرح است که متکی بر بهبود درآمد بسیج – از جمله از طریق به حداقل رساندن فرار مالیاتی بیشتر مالیات progressivity در برخی موارد کربن, قیمت گذاری و بهره وری بالاتر در هزینه های” مانند از بین بردن سوخت فسیلی یارانه گاسپار و Gopinath گفت. آنها اضافه شده است که نهادهای بین المللی باید اطمینان حاصل شود که دسترسی به نقدینگی است مختل خود انجام بازار هراس.

با این ویروس باعث “رادیکال قطعیت” شماره یک اولویت بهداشت عمومی گاسپار گفت.

“تنها با کنترل این بیماری همه گیر در حال رفتن به قادر به کاهش عدم قطعیت و پس از ایجاد شرایط برای اقتصاد به انتخاب کنید تا در راه سازگار با محیط زیست برای سرمایه گذاری انتخاب کنید و برای انتقال به یک مدل جدید به صورت پایدار و فراگیر رشد” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>