صندوق بین المللی پول کمک های مالی $4.3 میلیارد دلار به آفریقای جنوبی در بزرگترین coronavirus وام

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

صندوق بین المللی پول مورد تایید $4.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای آفریقای جنوبی بزرگترین اورژانس پرداخت برای هر کشور و در عین حال برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

بودجه “حمایت از مقامات تلاش در پرداختن به چالش کشیدن وضعیت سلامت و شدید اقتصادی تاثیر Covid-19 شوک” واشنگتن مبتنی بر قرض دهنده در بیانیه ای گفت شنبه. “هنگامی که این بیماری همه گیر است که در پشت وجود دارد یک نیاز مبرم برای اطمینان از بدهی پایداری و اجرای اصلاحات ساختاری برای حمایت از بهبود و رسیدن به پایدار و فراگیر رشد است.”

با بیش از 445,000 تایید Covid-19 موارد و تقریبا از 7000 مرگ و میر و آفریقای جنوبی است که بدترین آمار کشور در این قاره. یک مستند با هدف مهار گسترش است ویرانگر اقتصاد با دولت انتظار آن را به قرارداد 7.2% در این سال است.

حتی قبل از همه گیر آمار آفریقای جنوبی گیر کرده بود را در آن طولانی ترین چرخه رو به پایین پس از جنگ جهانی دوم و تولید ناخالص داخلی احتمالا قرارداد بیش از 30 درصد در سه ماهه دوم با توجه به بانک مرکزی پیش بینی. بدهی دولت است که در حال حاضر پیش بینی شده به اوج در نزدیک به 90% از تولید ناخالص داخلی در 2023-2024 و کسری بودجه تورم خواهد شد به رکورد این سال است.

“رفتن به جلو ما اقدامات مالی خواهد ساخت در سیاست ما نقاط قوت و محدودیت های موجود اقتصادی آسیب پذیری شده اند که تشدید Covid-19 pandemic” وزیر دارایی Tito Mboweni در بیانیه ای گفت شنبه.

این مستند آغاز شده است که در مارس 27 و کاسته شده و به تدریج وزن در خروجی و بیشتر خواهد شد کاهش درآمد مالیاتی شده است که در حال سقوط کوتاه از اهداف برای بیشتر از پنج سال گذشته. رئیس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد که 500 میلیارد-برامدگی لبه طبقات سنگ ($29.9 میلیارد دلار) بسته محرک در مارس ملی و وزارت خزانه داری گفت: دولت در تلاش است 7 میلیارد دلار از این از چند جانبه وام دهندگان.

وام های دیگر

جدید بانک توسعه در حال حاضر اعطا 1 میلیارد دلار وام در حالی که ملت وام گرفتن حدود 5 میلیارد رند (300 میلیون دلار) از بانک توسعه آفریقا. این کشور دنبال خواهد شد تا به 2 میلیارد دلار از بانک جهانی با توجه به خزانه داری مدیر کل دندو Mogajane.

پول صندوق بین المللی پول می آید پس از برخی از مقامات ارشد در حاکم کنگره ملی آفریقا و شرکای ائتلاف در ابتدا رد پیشنهادات است که دولت به دنبال کمک از چند جانبه وام دهندگان گفته ساختاری تنظیمات مربوط به اين وام را تضعیف ملت و حاکمیت. صندوق بین المللی پول وام اضطراری که با هدف ویروس ها و مداخلات بهداشتی می آیند بدون این شرایط طبیعی است که باید نگران گذشته وام گیرندگان.

صندوق بین المللی پول در ماه آوریل دو برابر آن تسهیلات اضطراری ظرفیت به 100 میلیارد دلار و مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت که این صندوق را بسیج بیش از 18 میلیارد دلار برای پاسخ به درخواست ها از بیش از 40 کشور آفریقایی. قرض دهنده در حال حاضر مورد تایید بیش از 14 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری به کمک سازمان ملل در این قاره از جمله $3.4 میلیارد دلار برای نیجریه و $2.8 میلیارد دلار برای مصر است. در بالای آن است. صندوق بین المللی پول در ماه گذشته تایید شده 12 ماه $5.2 میلیارد دلار آماده به کار تنظیم برای مصر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>