“من رئیس جمهور, مربی و بازیکن’: زلاتان ابراهیموویچ, جوک در مورد نقش خود در AC…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آث میلان می توانست برنده این سری یک عنوان اگر زلاتان ابراهیموویچ شده بود وجود دارد برای کل فصل 38 ساله گفت: پس از کمک به آنها را ضرب و شتم رهبران یوونتوس 4-2 روز سه شنبه.

این مرد سوئدی که بازگشت و برای بار دوم از روی لئامت دادن در این باشگاه در ماه ژانویه بود و معمول خود را صریح خود پس از تبدیل مجازات که موجب میلان گشت از 2-0 پایین.

او همچنین اشاره کرد او نمی خواهد تمدید قرارداد خود را فراتر از پایان فصل.

“این هیچ راز که من هستم, اما آن را فقط به تعدادی,” او گفت:. “من می خواستم به احساس زنده بودن و من فقط می خواهم به بازی. من لازم نیست که همان بدن قبل از, اما من می تواند به غلبه بر است که با هوش است.”

ابراهیموویچ را صرف حضور به نظر می رسد گالوانیزه میلان که سال گذشته موفق به کسب این عنوان در سال 2011. آنها از دست داده اند و تنها دو بار پس از ورود او و صعود به پنجمین داشتن در یک نقطه کاهش یافته و به 14.

“من متاسفم من آمد و در نیمه راه از طریق فصل,” او گفت:. “اگر من در اینجا از یک روز ما می خواهم که برنده مسابقات قهرمانی.”

پس از جایگزین شنبه در او دیده می شد فریاد تشویق به جفت تیم خود را از لمس خط.

“من رئیس جمهور, مربی و بازیکن. اما من فقط پرداخت به یک بازیکن. است که حرکت نزولی” او به شوخی.

سری است که بازی بدون تماشاگر از آنجا که از بیماری همه گیر کوروناویروس و ابراهیموویچ پشیمان که هیچ یک از طرفداران شاهد روز سه شنبه پیروزی در سن سیرو.

“اگر آن را به حال شده است کامل آن شده اند که طرفداران می تواند سرگرم کننده داشته اند با ما,” او گفت:.

“من باید یک ماه از آن لذت ببرید و سپس همه چیز اتفاق می افتد در اینجا است که ما نمی تواند کنترل کند. من متاسفم برای طرفداران آنها را ممکن است در فرد دیگر,” او اضافه شده است. “آنها می تواند دیده می شود من زنده برای آخرین بار – خواندن بین خطوط”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>