فرانسه در حال آماده سازی برای ترابری صدها نفر از شهروندان خود را از چینی ها شهر در مرکز مرگبار شیوع کروناویروس اما یک فرانسوی است قرار داشته است.

فیلیپ Klein است که بین المللی SOS بیمارستان در ووهان اول شهرستان را قفل شده توسط مقامات چینی به عنوان آنها مبارزه با گسترش ویروس.

“این یک عمل قهرمانی. آن را به خوبی فکر شده است, آن را در کار من” کلاین گفت: از تصمیم خود برای ماندن.

“من فکر می کنم من می تواند بسیار مفید تر از اینجا در فرانسه است.”

جدید کروناویروس کشته شدن 170 نفر تا کنون در سرزمین اصلی چین با هزاران نفر آلوده در سراسر کشور است. این ویروس شناسایی شده است در بیش از ده کشور دیگر از جمله به عنوان دور به عنوان ایالات متحده و کانادا است.

کلاین به خبرگزاری فرانسه گفت او می خواهد برای کمک به محلی جامعه فرانسه ، برخی از 500 فرانسه اتباع ثبت نام با ملت کنسولگری در ووهان.

فرانسوی, غول خودرو PSA و رنو کارخانه در شهر و دانشگاه های محلی اجرای برنامه های تبادل با موسسات در فرانسه.

همه اتباع فرانسوی در حال ترک-برخی به صورت حرفه ای و یا دلایل خانوادگی و دیگران نمی خواهید به صرف 14 روز در قرنطینه پس از بازگشت خود به فرانسه.

اما کلاین یک پدر چهار است که در چین بر اساس شش سال توصیه می کند آنها را ترک.

“نگرانی در حال حاضر این است که چینی ها بیمارستان ها در حال حاضر صد در صد بسیج در کنترل این بیماری کروناویروس پس وجود دارد بسیاری از راه های انسان می تواند قرارداد دیگر عفونت یا بیماری” متز بومی گفت.

“از این رو نمی توان در این زمان مناسب برای رفتن به یک بیمارستان تحت این شرایط است. به همین دلیل من به شدت توصیه به مردم فرانسه در ووهان بازگشت به فرانسه است.”

Coronavirus را برانگیخته ترس از گسترده تر global outbreak. علاوه بر کنترل جریان از مردم از مناطق آسیب دیده در چین ماسک صورت نیز ساخته شده است اجباری در بسیاری از مناطق از جمله ووهان.

بسیاری از فروشگاه ها در شهرهای بزرگ مانند پکن باید اجرا از سهام در روزهای اخیر.

اما کلاین نشان می دهد نگه داشتن شیوع در چشم انداز است.

او می گوید: این مهم است به یاد داشته باشید که آنفولانزا “را بکشند تا 550 ، 000 نفر در این سیاره در یک فصل” در زمان عادی.

“من پوشیدن این ماسک ها به طور منظم زمانی که من بیرون بروید. این یک تعهد اعمال شده توسط مقامات محلی پس هر کس در اینجا در ووهان با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

اما از آن است که بیشتر افراد بیمار که نیاز به پوشیدن ماسک “به طوری که آنها نمی گسترش ویروس”.

“روانی آن را یک چیز جالب با پوشیدن ماسک. البته از آن اطمینان و احتمالا توقف شما را از قرار دادن دست خود را به دهان خود را,” او اضافه شده است.

“مهم ترین چیز این است که خوب بهداشت و شستن دست های خود را اغلب.”

برای کلاین, اقامت در چین کار خود را و آنچه به او آموزش داده شده است به انجام.

“من یک ویروس تامر,” او می گوید و اقامت در چین است “را به عنوان اگر من با یک شیر در قفس”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de