سابق دروازه بان اسپانیا ایکر کاسیاس قصد دارد برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) اسپانیایی, به گزارش رسانه ها در روز چهارشنبه.

کاسیاس گفت: ملی ورزشی شورای (CSD) از قصد خود برای اجرا در آینده RFEF انتخابات گزارش ایستگاه رادیویی Cadena Ser در اوایل روز شنبه.

با توجه به این رسانه کاسیاس “ساخته شده است که تصمیم به اجرای” برای انتخابات و اطلاع ایرنه Lozano که به عنوان وزیر امور خارجه برای ورزش جمهور از CSD.

تماس با AFP های CSD ساخته شده بدون نظر.

تاریخ انتخابات تصمیم نگرفته. به عنوان روزنامه با استناد به CSD منابع کاسیاس ملاقات Lozano و ابراز علاقه در حال اجرا است.

کاسیاس, 38, بازی های برگزار شده 167 بار برای اسپانیا برنده دو یورو و یک جام جهانی و بیش از 700 بازی برای رئال مادرید با او برنده لیگ قهرمانان اروپا سه بار. او پیوست پورتو در سال 2015.

در ماه آوریل گذشته او دچار یک حمله قلبی در طول تمرین و بازی کرده است و پس از. نام او شده است در ارتباط با RFEF ریاست جمهوری برای چند ماه.

کاتالان روزنامه Mundo Deportivo گفت: “این کاسیاس که درخواست ملاقات” با Lozano.

زمان RFEF جمهور لوئیس Rubiales است که در درگیری همیشگی با خاویر Tebas رئيس جمهور از لیگ اسپانیا.

با توجه به قوانین انتخابات باید برگزار شود در نیمه دوم سال و پس از بازی های المپیک توکیو. اما Rubiales خواسته است CSD به تاریخ به جلو به نیمه اول سال قبل از یورو 2020 اجرا خواهد شد از 12 ژوئن تا 12 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su