IISc شروع به کار سریع تر RT-PCR تست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک start-up از هند موسسه علوم (IISc) است که در فرایند اعتبار سنجی دو مرحله ای با روش RT-PCR آزمایش است که می تواند کمک به هند در مقیاس مولکولی تست برای بیماری کروناویروس (Covid-19).

RT-PCR آزمون تقویت ویروس’ مواد ژنتیکی (RNA) از سواب گلو از بیماران آن را تبدیل به DNA آن را تقویت و چک آن را برای تعیین نشانگر برای دیدن اینکه آیا آن است Sars-Cov-2 ویروس که باعث Covid-19.

روش ابداع شده توسط IISc تیم با استفاده از دو دستگاه که ارزان تر هستند و به راحتی در دسترس در هند به جای یکی برای تکمیل آزمون.

حرارتی-cycler استفاده می شود برای تقویت مواد ژنتیکی ماشین در حالی که یک فلورسانس خوان استفاده می شود به تشخیص حضور Sars-Cov-2 ویروس.

در حال حاضر هند ندارد در مورد 25,000 RT-PCR آزمون در روز است. این آزمایش به احتمال زیاد به با انتظار بسیار محموله از 5 لاخ سریع خون مبتنی بر آنتی بادی آزمون ورود از چین در روز پنج شنبه. هند نیز شروع به تولید خود آنتی بادی کیت.

“RT-PCR استاندارد طلا از آزمون آن را می توانید تشخیص وجود ویروس در بدن از یک روز وجود دارد اما تعداد بسیار کمی RT-PCR ماشین آلات در سراسر کشور است. آنها نیز گران است. این روش ما را توسعه داده اند که با استفاده از یک سعی حرارتی است که به آسانی در دسترس است در زیست شناسی و آزمایشگاه” گفت: Arun, B, مدیر Shanmukha نوآوری IISc شروع کردن.

در IISc وجود دارد حدود 30 RT-PCR ماشین آلات در مقایسه با 200 حرارتی cyclers. وجود دارد حدود 186 دولت در آزمایشگاه با روش RT-PCR ماشین آلات که در حال حاضر تایید شده برای Covid-19 انجام شد.

فلورسانس reader – دوم ماشین آلات مورد نیاز برای تست — نیز در دسترس در چند دانشگاهی آزمایشگاه و یا می توان در هزینه کم است.

“فلورسانس خوانندگان استفاده می شود برای اندازه گیری DNA در نمونه ها و در دسترس است در چندین آزمایشگاه علمی. در غیر این صورت می توان آن را در تولید هزینه Rs 1 لاخ به عنوان مخالف در مورد Rs 15 یا 20 lakh که RT-PCR ماشین هزینه. ما کار کرده اند با این روش برای سایر بیماری ها مانند مالاریا و kala azar در حال حاضر ما فقط نیاز به اعتبار گردش کار برای Covid-19” گفت: Arun.

تیم خود را به همکاری با بنگلور کالج پزشکی به آزمون دور 100 نمونه با استفاده از سنتی به روش RT-PCR test و روش دو مرحله به ارزیابی این که آیا آن است که به عنوان دقیق. این تیم در حال حاضر دارای دو نمونه.

“هنگامی معتبر, تولیدی و پوسته پوسته شدن می افتد به سرعت به عنوان چهار تا شش هفته,” او گفت:.

شروع کردن نیز کار بر روی یک تلفن همراه آزمایشگاه – با ایمنی زیستی سطح دوم – الزامات است که می تواند کاهش زمان تست. “ما در حال حاضر چند وانت اهدا به ما تحت CSR و ما در حال کار بر روی اتصالات آنها را با تجهیزات و بازسازی آنها را به عنوان یک BSL دوم labs. در حال حاضر وجود دارد یک تاخیر از حداقل سه روز بین نمونه های جمع آوری شده و بیماران از دریافت این گزارش از آنجا که تمام نمونه ها را به آزمایشگاه تعیین شده. به جای ما هم اکنون می توانید این وانت به نقاط و انجام آزمایش به طور مستقیم وجود دارد. حدود 12 نمونه ها را می توان پردازش در سه ساعت گفت:” آرون.

هر یک ون است به احتمال زیاد به هزینه حدود 45 تومان لاخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>