ایگور Stimac می گوید که او “تحت تاثیر قرار” با استعداد بر روی صفحه نمایش در I-لیگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی, سرمربی تیم فوتبال ایگور Stimac است که “تحت تاثیر” با استعداد بر روی صفحه نمایش در I-لیگ پس از او به تماشای دو بازی در اوایل این ماه.

او گفت که او به دنبال به جلو به تماشای مسابقات بیشتر.

“این فوق العاده بود به شاهد 2 @ILeagueOfficial مسابقات در بمبئی و گوا و من واقعا تحت تاثیر قرار با استعداد” Stimac توییتی.

“به دنبال به جلو به دیدن عمل بیشتر در روز آینده,” او اضافه شده است.

کرواتی بود که در غرفه در بمبئی در اوایل این ماه هنگامی که هند فلش بازی کلکته غول شرق بنگال (17 فوریه) در پیت ورزشگاه. او همچنین شاهد مسابقه بین Mohun بگن و چرچیل برادران در Margao (فوریه 22).

سابق کرواسی جهان Cupper دست قهرمان مسابقه جایزه به Fran گونزالس به عنوان دریانوردان سرب خود را در بالای من-جدول لیگ یک 3-0 برنده.

در طول راه اندازی I-لیگ 2019-20 در ماه نوامبر سال گذشته Stimac گفته بود “هر هندی بازیکن در قهرمان من-لیگ یک نامزد بالقوه برای یک محل در ارشد تیم”.

“من را حفظ خواهد کرد به آینده را برای تماشای مسابقات هر زمان که من می توانم. بازیکنان نیاز به دانستن است که هر بازیکن در قهرمان من-لیگ برتر با یک گذرنامه یکی از آینده ممکن است نامزدها برای تیم ملی. آن را به آنها را چگونه انجام آنها برای تیم های مربوطه خود را,” او گفت:.

هند در حال حاضر از مشاجره برای جام جهانی 2022 جام جهانی اسکله, بازی, قهرمانی آسیایی قطر در Bhubaneswar در مارس 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>