نادیده گرفتن Covid-19 پروتکل غیر قابل قبول می گوید Mamata بانرجی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز پس از, West Bengal ثبت اولین مورد مثبت از Covid-19, وزیر Mamata نوری در چهار شنبه دستور اجباری قرنطینه از آن بازگشت از خارج از کشور و هشدار داد اقدام برای نادیده گرفتن محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

نخوری نقش جوانان که روز سهشنبه شناسایی شد coronavirus عفونت بانرجی گفت که این حادثه بود “یک درب بازکن چشم.”

“او می خواست به ماندن در انزوا در خانه اما من شنیده ام او نگه داشته و سفر به مکان های. این گسترش بیماری با تماس بگیرید. چنین سهل انگاری غیر قابل قبول است,” او گفت: در دولت رویداد در کلکته.

“هر و همه صرف نظر از اینکه VIP یا نه نیاز به حفظ عزت انزوا برای 15 تا 27 روز پس از بازگشت از خارج از کشور. هیچ چیز می تواند بدتر از یک فرد با داشتن علائم این بیماری در حال حرکت در اطراف و ملاقات با مردم,” او گفت:.

18 ساله در حال بازگشت از لندن در اوایل یکشنبه و بنا به گزارش ها نشان داد هیچ علائم در طول حرارتی غربالگری در فرودگاه. او توصیه به بستری خود را به دولت گره بیمارستان برای Covid-19 که او را به مبارزه طلبیده.

مادر او یک مقام اداری ارشد در وزارت امور خارجه دبیرخانه. او در حال حاضر بستری در انزوا بخش Beleghata ID بیمارستان دولت گره بیمارستان برای Covid-19 همراه با شوهر خود راننده و دو نفر دیگر.

دولت و دبیرخانه در روز چهارشنبه خواسته برخی از همکاران از بوروکرات به کار از خانه. دفتر او بوده است مهر و موم شده و دولت در حال تلاش برای پیگیری کردن هر فرد است که بوروکرات و پسر او آمد در تماس با. هر اتاق که بوروکرات وارد شد و مقادیر در روز چهارشنبه.

“شما بازگشت از خارج از کشور و رفتن به بازدید از یک مرکز خرید یا یک پارک و گسترش عفونت به دیگران است و نه فقط قابل قبول است. شما آن را انجام دهید چون کسی در خانواده است که یک فرد با نفوذ. من را پشتیبانی نمی کند این” بانرجی گفت: بدون اشاره به Covid-19 بیمار است.

حزب Jadavpur MP, بنگالی, ستاره فیلم Mimi Chakraborty که در بازگشت از لندن در روز چهارشنبه به قرنطینه خودش.

بانرجی گفت که برخی از مردم پخش می شد خبر جعلی و اطلاعات غلط. “هيچ كس در امان خواهد بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>