‘اگر آنها نمی گونی من…’: پپ گواردیولا اعلام برنامه های آینده با منچستر…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پپ گواردیولا گفت: “او اعتماد منچستر شهر ابوظبی مالکیت “به طور کامل” در پیشنهاد خود را برای سرنگونی دو سال محرومیت از حضور در رقابت های اروپایی و که او می خواهد در این باشگاه در فصل آینده “مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.” شهرستان است که انتظار می رود به یک فایل رسمی چالش در برابر این تصمیم یوفا پانل در روز در دادگاه داوری ورزش با باشگاه اجرایی فران سوریانو به امید حاکم تا پایان این فصل است.

صحبت کردن برای اولین بار در مورد مجازات صادره در جمعه رونالدو گفت: او با اعتماد به نفس “حقیقت پیروز خواهد شد.” “آن را به پایان رسید. باشگاه معتقد است که آن را ناعادلانه بنابراین ما در حال رفتن به دادگاه تجدید نظر. ما می رویم به صبر گفت:” گواردیولا صحبت پس از شهر 2-0 برنده بیش از وستهام در لیگ برتر است.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که در زمین و انجام آنچه ما انجام داده اند چهار سال گذشته و تمرکز بر روی است که تا پایان فصل است.

“من اعتماد 100 درصد به طور کامل باشگاه من آنچه را که آنها انجام داده اند. آنها به من توضیح داد دلایل که چرا.” آینده گواردیولا و بازیکنان سوپراستار اند این موضوع از گمانه زنی های زیادی در پی مجازات اما این مربی اسپانیایی گفت که او باقی می ماند متعهد به شهرستان.

“اگر آنها نمی گونی من در اینجا خواهد ماند 100 در هر centmore از همیشه” گواردیولا گفت.

“اولین دلیل من می خواهم به ماندن بگیرید. آن را به چیزی خاص تر از قرارداد من است. قبل از من گفت: من می گویم در حال حاضر من می خواهم به ماندن و کمک به باشگاه و حفظ این سطح به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.” “چرا من باید ترک کنند ؟” او اضافه شده است.

“زمانی که من گفت: من عاشق این باشگاه را دوست دارم اینجا, چرا باید ترک کنند ؟ مهم نیست که چه اتفاقی می افتد من در اینجا خواهد بود در فصل آینده است.” یک یوفا داوران ممنوع شهرستان از رقابت های اروپایی در 2020-21 و 2021-22 فصل برای شکستن نظارت مالی قوانین و شکست را به طور کامل همکاری با محققان. شهرستان نیز جریمه 30 میلیون یورو (تومان 33 میلیون).

شهر را انکار می کند و تخلف از جمله این که آن را بیش از حد حمایت و معاملات مربوط به آن در ابوظبی مالکیت و مبدل منبع دیگر درآمد.

هر چند تجدید نظر در CAS به طور معمول حدود یک سال به حل و فصل سوریانو هدفمند حکم در اطراف ماه مه یا ژوئن.

“ما به دنبال اولیه قطعنامه بدیهی است که از طریق یک فرایند کامل و عادلانه روند بنابراین من امیدوارم که این خواهد بود که به پایان رسید قبل از شروع تابستان” مدیر عامل شرکت در مصاحبه ای گفت: فیلم برداری و منتشر شده توسط باشگاه.

ورزش بالاترین دادگاه می تواند روند سریع-پیگیری موارد اگر همه احزاب موافقت خود را با کار در یک شتاب جدول زمانی. شهر و یوفا همچنین می توانید به خارج از دادگاه حل و فصل است که CAS خواهد تصویب.

شواهد بود دقیق داخلی باشگاه ارتباطات است که به نظر می رسد به هک می شود و به بیرون درز به مجله آلمانی اشپیگل منتشر شده که یک سری از گزارش در نوامبر سال 2018 است.

در طول یک هشتم تحقیق شهر برنده آن چهارم لیگ برتر عنوان در هشت فصل.

شهر شکست خورده قبلی تجدید نظر در CAS به بلوک یوفا قضات از مصرف در محققان’ مورد. سه CAS قضات حکم داد که دادگاه تجدید نظر صحیح نیست در ماه نوامبر گذشته.

درخواست مصاحبه با مقامات رد شده است پس از یوفا اعلام کرد ممنوعیت حکم.

“ما باید احترام به ما شده از این فرایند” سوریانو گفت: در خانه مصاحبه و اشاره کرد که “یوفا بسیار بزرگتر” از مستقل امور مالی باشگاه پانل است که محاکمه و قضاوت شهرستان است.

شهر همچنان به بازی در این فصل لیگ قهرمانان. این سفر به صورت رئال مادرید چهارشنبه آینده در پا برای اولین بار از دور 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>