اگر نه کیم جونگ سازمان ملل متحد ، ممکن است وارثان کره شمالی تاج و تخت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رمز و راز اطراف آن کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت در معرض عمیق عدم اطمینان در مورد کره شمالی خط جانشینی بیش از هشت سال پس از او به قدرت رسید.

در حالی که کیم خانواده حکومت برای هفت دهه با عبور قدرت بین نر وارثان مانند دیگر ارثی سلسله 36 ساله کیم نام هیچ جانشین. کودکان خود هنوز جوان هستند و حکم خانواده بازمانده بزرگسالان صورت تمام موانع بالقوه خود را به افزایش است.

در اینجا برخی از جانشینان احتمالی:

کیم یو جونگ خواهر

بخشی سلطنتی نماینده بخشی دستیار شخصی کیم یو جونگ به عنوان یکی از برادر بزرگتر را نزدیک ترین مشاوران. در اوایل این ماه او دوباره به عنوان یک جایگزین عضو دفتر سیاسی حاکم (حزب کارگران کره. به این ترتیب او تنها عضو دیگر این خانواده با هر چیزی نزدیک شدن به قدرت واقعی در این رژیم است.

اگر چه او اولین عضو از خاندان حاکم به دیدار سئول و همراه کیم جونگ سازمان ملل متحد در نشست خود با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چین شی جین پینگ او همچنین انجام وظایف دنیوی مانند کمک به رهبر خاموش کردن سیگار در طول یک توقف قطار در چین است. آیا کره شمالی مردسالار نخبگان را حمایت نسبتا جوان به عنوان کشور بعدی “رهبر” نامشخص است.

کیم جونگ سازمان ملل متحد را

یک وارث مرد را فراهم معمولی ترین خط جانشینی در یک سلسله قبلا حکومت کیم پدر کیم جونگ ایل و تاسیس توسط پدر بزرگش کیم ایل سونگ. کره جنوبی هوش گفت: Kim ازدواج Ri سل Ju سابق خواننده در سال 2009 و در فکر این است که سه فرزند.

مشکل این است که کودکان هنوز به طور رسمی ذکر شده در رسانه های دولتی و قدیمی ترین اعتقاد بر این است که به یک پسر متولد شده در سال 2010 با توجه به کره جنوبی DongA Ilbo روزنامه. Dennis Rodman های نامتعارف سابق بسکتبال ستاره که به دیدار کره شمالی گفت: در سال 2013 که او نیز برگزار شد یک نوزاد دختر به نام Ju Ae. که به احتمال زیاد نیاز به هر یک از کودکان به حکومت تحت نوعی از نایب السلطنه تا زمانی که آنها سن می آیند.

کیم هان سول برادرزاده

کیم هان سول به دنیا آمد و در سال 1995 تبدیل شده اند ممکن است وارث-آشکار خود را اگر پدرش کیم جونگ نم تا به حال کاهش یافته است با کیم جونگ ایل و رفته به تبعید در چینی قمار توپی از ماکائو. کیم جونگ نم شد کیم جونگ سازمان ملل متحد را برادر ناتنی و جدی ترین رقیب زیاد قمار و گاهی اوقات انتقاد از خود خواهر و برادر جوان خبر داد.

امیدوار است که هر کیم هان سول ممکن است تا به حال از بازگشت به پیونگ یانگ نقش برآب شد در سال 2017, هنگامی که پدر او به قتل در کوالالامپور فرودگاه توسط دو زن که آغشته VX عصب عامل بر روی صورت خود را. پلیس بعد از بازداشت چندین کره شمالی اعزام به پکن به ظن توطئه برای کشتن کیم هان سول کره جنوبی JoongAng Ilbo روزنامه در آن زمان است. محل نگهداری او ناشناخته باقی می ماند.

کیم جونگ چول برادر

کیم جونگ چول کیم جونگ سازمان ملل متحد تنها بازمانده برادر خواهد بود یکی دیگر از longshot از او نشان داده است بیشتر علاقه به گیتار از سیاست است. Thae Yong Ho سابق شماره 2 در کره شمالی سفارت در لندن که پناهنده به کره جنوبی یک بار گفت: کیم برادر بزرگ “خود را نمی کند هر عنوان رسمی” و اضافه کرد که او “فقط یک واقعا گیتاریست با استعداد.”

کیم جونگ ایل دیدم وسط خود را به عنوان پسر “دختر وار” با توجه به کسی که می رود به نام قلم از کنجی Fujimoto و ادعا شده است که شخصی سوشی آشپز سابق رهبر کره شمالی. در سال 2011 کره جنوبی پخش KBS دستگیر کیم جونگ چول با بهره گیری از یک Eric Clapton کنسرت در سنگاپور است. کمی دیگر شناخته شده است در مورد او به جز که او مورد مطالعه در سوئیس است و از طرفداران بسکتبال حرفه ای آمریکا مانند برادر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>