‘اگر من با او نمی توانم بگویم او نمی دانست که در مورد بحران’: Gehlot در نامه ای به…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از نوشتن به نخست وزیر نارندرا مودی با توجه به ادامه بحران سیاسی در ایالت راجستان وزیر Ashok Gehlot در روز پنج شنبه گفت: پس از هند یک دموکراسی نخست وزیر نیاز به آگاهی از تکمیل سناریو و او نباید اطلاعات غلط درباره بحران سیاسی است.

“من نوشت: به PM این را به عنوان یک دموکراسی است. نوشتم نامه ای به طوری که او نمی گویند که او نمی باید اطلاعات و یا مردم خود را به او اطلاعات ناقص. من آن را نوشته است به طوری که اگر دیدار من با او نمی گوید که او نمی دانست که در مورد بحران” Gehlot گفت با اشاره به نامه خود به PM Modi, گزارش نوشته شده در یکشنبه بیش از وضعیت سیاسی در راجستان.

در این نامه جانباز کنگره رهبر تا به حال ادعایی که وجود داشته است در مقیاس بزرگ تلاش برای بی ثبات کردن منتخب کنگره دولت در دولت و متهم Bharatiya Janata Party (BJP) از تلاش برای تجاوز کردن قانونگذاران کنگره. Gehlot نیز به نام اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat در ارتباطات خود به نخست وزیر.

این راجستان وزیر نوشت: “وجود داشته است نفرت تلاش برای بی ثبات کردن دولت منتخب از طریق اسب-تجارت. من نمی دانم تا چه حد شما از همه آگاه و یا این که آیا شما در حال گمراه.”

قفل شده است و در یک مبارزه تلخ قدرت با معاون سابق وزیر Sachin خلبان که تقریبا منجر به سقوط دولت در صحرا دولت Gehlot نوشت PM مودی ادعا که حزب حاکم در این مرکز ساخته شده بود تلاش برای ارائه پول به کنگره MLAs به نقص است.

“برای برخی از زمان و تلاش ساخته شده است برای بی ثبات کردن منتخب دولت است. این یک توهین است به دستور و باز نقض ارزش های قانون اساسی. کارناتاکا و Madhya Pradesh نمونه هایی از این” Gehlot نوشت: در نامه خود به PM.

ادامه کشمکش قدرت بین Gehlot و خود را مغبون معاون Sachin خلبان در حال حاضر وارد هفته دوم خود را. در روز پنج شنبه دادگاه عالی اجازه راجستان دادگاه عالی به تصویب سفارشات فردا در یک درخواست توسط شورشی کنگره رهبر Sachin خلبان و 18 دیگر مخالف MLAs چالش برانگیز رد صلاحیت خود و کنار گذاشتن بلندگو CP Joshi درخواست برای اقامت در مجموعه مقالات.

رئیس جمهوری را متهم Sachin خلبان به دنبال BJP کمک به سرنگونی دولت کنگره را در راجستان درست مثل طرز عمل به تصویب رسید در Madhya Pradesh, که در آن سابق کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia را ارتداد به BJP منجر به فروپاشی کمال نات دولت در ماه مارس این سال است.

Sachin خلبان که به دادگاه رفته بر خود را رد صلاحیت خدمت حقوقی به کنگره MLA Giriraj سینگ که ادعا شده که او ارائه شده بود 35 تومان کرور روپیه برای عبور از انتخابات اخیر Rajya سبها انتخابات خبرگزاری ANI گزارش شده بود.

خلبان در چهارشنبه خواسته مبلغ Re 1 و عذرخواهی نوشته شده است قبل از رسانه ها برای “نادرست و بیهوده و بیمعنی اتهامات” ظرف هفت روز. روز دوشنبه Giriraj سینگ Malinga گفت: در این مذاکرات برگزار خلبان خانه او ارائه پول به سوئیچ به BJP. MLA گفت: او پس از آن به اطلاع وزیر Ashok Gehlot در مورد این طرح است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>