اگر Chouhan نمی تواند تشکیل کابینه اتحادیه باید در نظر رئیس جمهور قانون در MP: کنگره رهبر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | منتشر شده در تاریخ: مارس 12, 2020 7:57:12 am

shivraj singh chouhan, madhya pradesh cm, madhya pradesh cabinet, Vivek Tankha on shivraj singh chouhan, Vivek Tankha president rule, madhya pradesh coronavirus Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan. (اکسپرس عکس)

اگر Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan قادر به تشکیل کابینه خود را پس از آن اتحادیه دولت باید در نظر تحمیل رئیس جمهور قانون در دولت در زمینه تفکیک از قانون اساسی ماشین آلات دیوان عالی کشور, وکیل و نماینده مجلس Vivek Tankha در روز شنبه.

تا کنون از او در زمان ادای سوگند در مارس 23, Chouhan تنها وزیر در دولت او.

در نامه ای به رئیس جمهور رام نات Kovind, Tankha به نام گفت این بود: “یک مرد نشان می دهد unconstitutionally محوری بر 7.5 کرور مردم, Madhya Pradesh” که آن را “به شدت تحت تاثیر و خطر جنگ علیه coronavirus.”

“یک دولت بدون کابینه است که یک قانون اساسی غیر قابل تصور نفرت,” او گفت: با اشاره به وضعیت در ایندور که ثبت چندین مرگ و میر در یک رای است که تقریبا سه برابر میانگین ملی است. بوپال دچار اداری فروپاشی با بیش از 45 وزارت بهداشت مقامات تست مثبت است.

“MP ندارد پاسخگو کابینه بسیار کمتر از یک وزیر بهداشت” در Rajya سبها عضو از Madhya Pradesh گفت. او همچنین متهم فرماندار حفظ “مبهم سکوت با وجود این قانون اساسی خشم.”

دولت شایسته به اداره کابینه و نمی توان محروم از این قانون اساسی افتخار در این بحران شدید. اگر وزیر است که قادر به تشکیل کابینه خود را “به دلیل مسائل خارج از کنترل” و سپس مورد تجزیه قانون اساسی ماشین آلات خود آشکار کنگره رهبر گفت: در این نامه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>