اگر بریتانیا PM بوریس می شود coronavirus این وزیر را بیش از

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خیابان داونینگ روز دوشنبه اعلام کرد که نخست وزیر بوریس جانسون است اما اگر او بودند به سقوط بیمار در بیماری همه گیر کوروناویروس وزیر امور خارجه Dominic Raab را مسئول به دولت بریتانیا است.

وی در زمینه رشد تعداد مرگ و میر و موارد با لندن حسابداری برای 2,200 (117 در وستمینستر) از نزدیک به 5,700 موارد در سراسر کشور است. شده اند وجود دارد 281 مرگ و میر تا کنون.

در جانسون کابینه Raab است که وزیر امور خارجه و همچنین به عنوان اولین وزیر امور خارجه, که باعث می شود او را در خط بعدی در یک وضعیت که در آن نخست وزیر است که قادر به انجام وظایف خود.

بیشتر در Covid-19:

• راهنمای شما برای ایمن ماندن

• سرمقاله: زمان برای آماده شدن برای مرحله 3

• چقدر دشوار است برای حفظ 1 متر فاصله

• چگونه coronavirus متفاوت از آنفلوانزای فصلی و سرماخوردگی

جانسون در ضمن قرار بریتانیا در یک مستند به او اعلام جارو محدودیت هایی در فعالیت روزمره از جمله ممنوعیت هر گونه تجمعات بیش از دو نفر که با هم زندگی می کنند.

و همچنین به عنوان آموزش عمومی به “اقامت در خانه” برای همه به جز چند مورد استثنا جانسون گفت: او سفارش مغازه ها که فروش نمی کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و دارو به بلافاصله.

به عنوان غم انگیز یک آدرس به ملت به عنوان هر گونه نخست وزیر مسلما تحویل داده و پس از جنگ جهانی دوم جانسون گفت: این مهم برای جلوگیری از گسترش ویروس در بین خانواده ها و این که پلیس خواهد بود مجاز به شکستن تجمعات بیش از دو نفر از خانواده ها در عمومی به منظور مقابله با “بزرگترین تهدید این کشور مواجه شده است و برای چندین دهه”.

تحت اقدامات که جانسون نمی اصطلاح به عنوان یک مستند مردم تنها مجاز به ترک خانه برای چند “بسیار محدود و با اهداف” برای کاهش فشار در خدمات بهداشت ملی جانسون گفت.

این شامل خرید نیازهای اساسی “به ندرت ممکن است” یک شکل از ورزش یک روز انجام می شود به تنهایی و یا با اعضای خانواده دلایل پزشکی و یا رفت و آمد به کار می کنند که نمی توانند از خانه انجام می شود یا این که “کاملا ضروری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>