ICMR به آزمون برای جامعه انتقال Covid-19

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Shivam پاتل | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 14 مارس سال 2020 5:14:31 am

corornavirus, coronavirus infection, coronavirus death toll, coronavirus in india, coronavirus in mumbai, coronavirus news, indian express جامعه انتقال است هنگامی که مردم شروع به گرفتن یک بیماری از کسانی که نمی دانند آنها عفونت است.

برای رد کردن جامعه انتقال Covid-19, بیش از هزار نمونه از آنفلوانزا – یا ذات الریه-مانند بیماری های گرفته شده از بیماران بدون هیچ گونه سفر تاریخچه و یا تماس با افراد آلوده که در حال حاضر نیز آزمایش می شود برای coronavirus هر هفته.

جامعه انتقال است هنگامی که مردم شروع به گرفتن یک بیماری از کسانی که نمی دانند آنها عفونت است.

یک شبکه از 65 آزمایشگاه های وزارت بهداشت, تحقیقات و شورای تحقیقات پزشکی هند (DHR-ICMR) خواهد شد در حال حاضر آزمون 20 نمونه در هر هفته — 10 آنفلوآنزا مانند بیماری و 10 شدید عفونت های حاد تنفسی — برای Covid-19.

ارشد ICMR دانشمند Nivedita گوپتا در روز جمعه گفت: ورزش در حال انجام است به سند اگر جامعه انتقال اتفاق می افتد در هر منطقه از کشور است. “ما نمی خواهیم بی رویه تست اما این نیز مهم است که ما در حال از دست رفته در جامعه انتقال… اگر ما پیدا کردن یک مورد مثبت در هر نقطه و سپس استراتژی خواهد بود کاملا متفاوت است,” او گفت:.

هند همچنین تبدیل شدن به پنجمین کشور برای منزوی کردن ویروس پس از چین و ژاپن و آمریکا و تایلند ICMR مدیر کل Dr Balram Bhargava, گفت:, و اضافه کرد که سویه ویروس جدا شده است “99.99 درصد مشابه” که در ووهان.

با این ویروس در حال حاضر جدا مقامات می توانید شروع به کار بر روی یک واکسن برای آن است. Bhargava گفت: “ما باید این ویروس در دسترس ما است که به ما کمک می کند توسعه سریع تر تشخیصی کیت و می تواند راه را برای تولید واکسن در آینده است که هنوز دور و در هر کشور است که نسبت به آن است.”

Bhargava گفت: هند هنوز به مرحله جامعه انتقال عین حال اما کشورهایی مانند ایتالیا و چین و آمریکا و انگلستان وارد آن. “همین دلیل است که ما احساس می کنیم که ما را از طریق این مرحله بیش از حد, اما اگر ما می تواند به جلوگیری از آن است که پنجره فرصت در حال حاضر… اگر ما را برای 30 روز و جامعه انتقال اتفاق نمی افتد برای 30 روز ممکن است ما در یک حلقه (یک موقعیت بهتر),” او گفت:.

او گفت: اقدامات انجام شده به تازگی مانند بسته شدن سینما سالن ها و مدارس و کالج ها در بخش های خاصی از کشور هستند احتیاطی برای ورود به جامعه انتقال مرحله از ویروس.

گوپتا افزود: “حتی اگر جامعه انتقال اتفاق می افتد, آن می تواند یک موضعی انتقال است که می تواند بلافاصله موجود در یک بسیار تهاجمی به شیوه ای… پس از آن ضروری است که جامعه انتقال به این معنی است که کل کشور خواهد بود جاروب کردن. آن می تواند موضعی و می تواند موجود با اقدامات مناسب.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>