ICMR سریع-آهنگ های اعتبار تجاری تست کیت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) اضافه شده است سه آزمایشگاه برای ارزیابی تجاری کیت تست برای بیماری کروناویروس (Covid-19) در نظر گرفتن تعداد کل امکانات از جمله پاکسازی دستگاه به چهار نفر از جمله موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا.

جدا از apex ویروس شناسی آزمایشگاه ICMR شناسایی کرده است بیش از آن در آزمایشگاه از موسسه ملی برای انجام ارزیابی های تجاری تست کیت برای استفاده در Covid-19 تست در سراسر هند است.

“تست کیت است که سریع ردیابی توسط ICMR به عنوان ICMR-گواهی تست کیت نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست” گفت: Dr Balram Bhargava, مدیر-کل ICMR.

سه تازه شناسایی آزمایشگاه های ICMR عبارتند از: ملی ایدز موسسه تحقیقات (ناری) در پونا موسسه ملی آسیب شناسی در دهلی نو و موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای (NICED) در کلکته.

ICMR بود در ابتدا تنها مجاز به استفاده از ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA آمریکا) و اتحادیه اروپا صدور گواهینامه (امارات/CE) تایید تست کیت به صورت in-vitro تشخیص (IVD) به معنی آزمایش های انجام شده بر روی نمونه ها مانند خون یا بافت است که گرفته شده از بدن انسان برای تشخیص بیماری یا شرایط دیگر برای Covid-19 تست

استفاده از این کیت ساخته شده بود اجباری برای خصوصی آزمایشگاه برای تست Covid-19. به عنوان اعداد شروع به افزایش, شورای پژوهش در هفته گذشته همچنین اجازه استفاده از تست کیت اعتبار توسط NIV.

جدا از 118 آزمایشگاه های دولتی که مورد تایید به آزمون برای Covid-19 به دولت اجازه داده است 29 خصوصی آزمایشگاه در سراسر هند است.

از آغاز شیوع این بیماری در هند NIV شده بود نزدیک مختلف تجاری تست کیت تولید کنندگان برای اعتبار سنجی و آغاز روند بررسی برخی از زمان در ماه فوریه است. سه تجاری سنجش (تست کیت) تایید شده توسط NIV از جمله یکی از تولید کننده هند.

پونا-بر اساس تشخیص مولکولی شرکت Mylab کشف راه حل های Pvt با مسئولیت محدود توسعه یافته است که برای اولین بار ساخته شده در هند Covid-19 تست کیت اعلام کرده که آماده است با اولین دسته از کیت های آزمایش و شروع خواهد شد را تهیه و به دولت و خصوصی labs.

در دسته اول آن عرضه خواهد شد تست کیت برای انجام 15,000 آزمون و سطح شیب دار می تواند تا ظرفیت از 20,000 تا 50,000 کیت در روز است. ICMR شناسایی هفت مکان برای ذخیره سازی تست کیت آن را به عنوان تهیه یک میلیون کیت از آلمان است و انتظار یک میلیون بیشتر کیت از سازمان بهداشت جهانی برای تقویت آن تست ظرفیت.

به عنوان محققان نشان می دهد آزمایش خون به عنوان یک استراتژی برای مبارزه با Covid-19 شیوع به نتایج سریعتر و حضور آنتی بادی علیه این ویروس در خون نیز می تواند نشان می دهد در گذشته عفونت ICMR نیز به دنبال از جمله آزمایش خون و نیز خواست برای نقل قول از تولید کنندگان آنتی بادی بر اساس کیت های آزمایش.

این ICMR برآورد کرده است آزمایشی نیاز 10,00,000 تست کیت.

هند تا کنون آزمایش کرده 25,144 نمونه برای Covid-19 و ظرفیت آزمون 12,000 نمونه در یک روز در آزمایشگاه های دولتی به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>