ایان رایت در معرض نژادی و سوء استفاده در رسانه های اجتماعی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق آرسنال به جلو یان رایت است نشان داد که او به تازگی در معرض تاخت وتاز نژادی و سوء استفاده های محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram. رایت در روز دوشنبه به اشتراک گذاشته تصاویر مشمئز کننده پیام او را دریافت on Instagram او به عنوان حمایت از شخصیت های بالا مربوط به فوتبال و دیگران نیز هست. یکی از پیام های او را بخوانید: “شما (sic) مانند 65 سال اگر من تاج من سرفه در صورت خود را و شما را به مرگ محکوم. اگر من می بینید من شما را در بستر مرگ خود را.”

پس از دریافت چنین طعنه رایت در زمان به توییتر برای ارسال یک پیام به عنوان خوانده شده: “من می دانم که من نه به معنای به آنها نگاه کنید اما این پیام هنوز هم به من رسید خیلی سخت مرد. این است که یک کودک!!! این بچه را به عنوان یک خط مستقیم به من & قادر به ارسال این بدون هیچ گونه نگرانی.”

سابق استون ویلا مهاجم گابریل Agbonlahor نیز در معرض چنین ننگین نقض حقوق بشر به تازگی و اواز یا موسیقی دو نفری پیدا حمایت از ضربه آن را — یک سازمان است که برای ریشه کن کردن تبعیض در هر شکلی در جامعه فوتبال.

“ما وحشت زده در طول این زمان تلاش توسط ننگین سوء استفاده کارگردانی در ایان رایت و گابریل Agbonlahor و خانواده” Kick It Out در بیانیه ای گفت: به عنوان در هر آسمان ،

“نژادی سخنرانی نفرت و خشونت تهدید کاملا غیر قابل قبول اما تبدیل شده اند متاسفانه normalised در رسانه های اجتماعی.

“در حالی که ما همچنان به همکاری با سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای اطمینان از امن تر تجربه کاربر را برای تمام این موارد باید بررسی شود با اجرای قانون و معتادان باید چهره جنایی تحریم” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>