Iago Aspas حملات دیر به بلانت بارسا را به عنوان پیشنهاد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بارسلونا برگزار شد Celta Vigo به 2-2 پس از اذعان یک 88 دقیقه اکولایزر در شنبه باز کردن راه برای رئال مادرید را تنها در اختیار داشتن لیگ اسپانیا منجر شود.

Iago Aspas به ثمر رساند از باهوش کم ضربه آزاد که رفت خارج از دیوار به سرقت پیروزی از بارسلونا که در نقل مکان کرد و یک نقطه در مقابل مادرید جلوتر از رقیب سفر به گذشته-قرار داده اسپانیول در روز یکشنبه.

بارسلونا را از دست داد لیگ سرب پس از طراحی در سویا دو دور پیش. مادرید هنوز به از دست دادن امتیاز پس از همه گیر ،

Celta نقل مکان کرد و دور از تنزل با قرعه کشی, افتتاح هشت نقطه فاصله به منطقه سقوط. این بود آینده دو پیروزی از جمله 6-0 تار و مار Alavés.

هر دو بارسلونا گل آمد از لوئیس سوارز که تا به حال به ثمر رساند پس از دوره نقاهت بعد از عمل جراحی بر روی زانو راست در ژانویه.

او در هیئت مدیره اول با 20 دقیقه میپره یک مجموعه قطعه های گرفته شده توسط لیونل مسی که دوباره سقوط کوتاه از خود 700th هدف شغلی برای باشگاه و کشور است. این سومین مستقیم بازی است که در آن مسی یک فرصت برای رسیدن به نقطه عطف هدف است.

آسپاس که آمار پست در نیمه اول آغاز مبارکه که منجر به نزدیک محدوده اکولایزر با مهاجم Fiodor Smolov در 50th.

سوارز قرار داده و بارسلونا جلوتر دوباره با یک شوت از نزدیکی مرکز منطقه یکی پس از دیگری کمک مسی در 67 اما آسپاس کشیده اواخر اکولایزر با ضربه آزاد خود که در سمت چپ بارسلونا دروازه بان Marc-André ter Stegen پا به حالت صاف.

Stegen بعد ذخیره بارسلونا از ترک بارسلونا و بدون هر گونه امتیاز را با یک هدف-خط نجات پس از نزدیک به ضرب گلوله توسط نولیتو در دقیقه.

بارسلونا تا به حال خورده در پنج مستقیم مسابقات. آن را نه برنده در Celta در شش بازی متوالی پس از 2015.

سرمربی بارسلونا Quique Setién آغاز شده و با جوانان Ansu Fati و Riqui پویگ در صف ترک تراکتورسازی روی نیمکت بیشتر از بازی در ورزشگاه بالایدوس ورزشگاه.

سایر نتایج

اتلتیک بیلبائو افزایش شانس خود را برای واجد شرایط برای لیگ اروپا با شکست سقوط-تهدید مایورکا 3-1 در خانه, در حال حرکت به نهم.

باسک باشگاه سه امتیاز ششم-قرار داده ویارئال در صلاحیت نهایی نقطه دوم لایه های اروپایی رقابت های باشگاه.

آن ورزشی, دوم راست, پیروزی پس از از دست دادن در بارسلونا برای تنها خود را شکست پس از شکستن.

مایورکا winless پس از لیگ از سر گرفته همچنان در منطقه سقوط و رها شده می تواند به جای گذشته توجه به نتایج دیگر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>