نیروی هوایی اسرائیل را یوزپلنگ هلیکوپتر فرود اضطراری در Hindon

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده: شنبه, 16 آوریل سال 2020 10:41:20 am

maharashtra rain, rain in mumbai, mumbai rain, rain rescue, rescue operations, imd mumbai rain forecast, indian express news بدون آسیب به هر ملک گزارش شده است. (منبع: توییتر/@indiannavy)(Represenattional)

هند نیروی هوایی با هلی کوپتر به حال به فرود اضطراری در Hindon پس از آن توسعه یافته ویژگی های در گیر در حالی که در راه خود را به Chandigarh در روز پنج شنبه. بدون آسیب به هر ملک گزارش شده است.

“یک یوزپلنگ هلیکوپتر بود اقدام از Hindon به Chandigarh در COVID-19 وظیفه حمل آزمون نمونه Leh. حدود 3 نانومتر از Hindon هواپیما فني گیر و انجام امن پیشگیرانه فرود در جاده حلقه بیرونی بزرگراه” نیروی هوایی اسرائیل در بیانیه ای گفت.

اقدامات صورت گرفته توسط خلبانان بودند سریع و صحیح. بدون آسیب به هر ملک گزارش شده است. بازیابی هواپیما راه اندازی شد بلافاصله از Hindon. این هواپیما بود تصحیح و بهبود بازگشت به سرعت و با خیال راحت در Hindon,” بیانیه اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>