نیروی هوایی اسرائیل و نیروی دریایی در انتظار go-ahead برای شروع و اواسط شرق و تخلیه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: آوریل 2 سال 2020 5:10:05 am

Indian air force, covid 19 outbreak, coronavirus cases, India lockdown, Indian express news جنگنده ها انجام خواهد شد flypasts از سرینگر به Trivandrum دیبروگره به Kutch. در طول flypast این هواپیما را دوش گل گلبرگ در بعضی از نقاط.

در روز راه آهن آغاز شد و عامل قطار ویژه برای بازگشت رشته کارگران مهاجر به خانه های خود در کشورهای شرقی نیروهای مسلح اعلام کرد که آنها در حال انتظار دولت nod شروع به تخلیه اتباع هند از خاورمیانه است.

صحبت با خبرنگاران پنج شنبه, فرمانده نیروی دریایی دریاسالار Karambir سینگ گفت: “ما بسیار زیادی مهاجر در خلیج فارس که در حال انجام کار مهمی وجود دارد و ارسال حواله بزرگ. از ما خواسته شد تا آماده شود برای تخلیه و آماده کرده ایم ما را کشتی. به عنوان به زودی به عنوان ما متهور ما خواهد شد همراه با هوایی هند نیروی هوایی هند و تخلیه آنها را با هم.” نیروی دریایی با رئیس صحبت شد در یک کنفرانس مطبوعاتی انجام شده توسط رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat همراه با نیروی هوایی رئیس Air Chief Marshal R K S tony addison و فرمانده ارتش ژنرال M Naravane.

ستایش کار تاج رزمندگان Gen Rawat گفت: آمادگی عملیاتی نیروهای مسلح رنج می برد که به دلیل COVID-19. “آماده سازی انجام نمی افتد پایین در 3-4 ماه. اگر ما آماده شد قبل از این ویروس زده ما آماده خواهد شد هنگامی که آن را به پایان می رسد,” او گفت:.

او گفت که به افتخار تاج رزمندگان, تمام نیروهای خود را نگه دارید و رویدادهای خاص در مارس 3.

جنگنده ها انجام خواهد شد flypasts از سرینگر به Trivandrum دیبروگره به Kutch. در طول flypast این هواپیما را دوش گل گلبرگ در بعضی از نقاط.

ارتش انجام خواهد شد گروه نمایش در برخی از Covid بیمارستان. نیروی دریایی خواهد شد که کشتی های جنگی خود را مستقر سازند در مناطق ساحلی در مارس 3 شب.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>