Bharatiya Janata Party (BJP), رهبر, uma Bharti گفته است که او می تواند پرش groudbreaking مراسم رم معبد در ایودیا در آگوست 5. تصمیم او گفت در توییتر گرفته شده برای ایمنی از نارندرا نخست وزیر و دیگر مردم در پی Covid-19.

“از آنجا که من شنیده ام در مورد آمیت شاه و دیگر BJP رهبران تست مثبت برای Covid-19 من نگران کسانی که حضور در این بنیاد سنگ تخمگذار مراسم در ایودیا به خصوص PM مودی” Bharti توییتی در هندی.

“از این رو من درخواست کرده اند Ram Janmabhoomi Nyas مقامات به من اجازه می دهد باقی می ماند و همراه بانک از Saryu رودخانه که در این مراسم صورت می گیرد” وی در ادامه گفت: او پس از آن صدای جیر جیر.

Bharti گفت که او شروع از بوپال امروز. “من ممکن است در تماس با برخی از Covid-19 بیمار مثبت در ایودیا. “من را حفظ خواهد کرد به دور از جایی که هستم مودی و صدها نفر دیگر را جمع آوری خواهد کرد. من به دیدار Ramlalla تنها پس از این مردم ترک,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

BJP رهبر در ادامه گفت که او آگاهانه Ram Janmabhoomi Nyas مقامات به حذف نام او از این مراسم برنامه.

Bharti تا به حال ارسال شده در 12 توییتهایی روز یکشنبه تایید حضور او در ایودیا. او تا به حال پس از آن صحبت در مورد “مصاحبه ارائه می دهد” او دریافت کرده است اما گفت که او نمیخواهد به ذکر است تلاش های خود را در یک جنبش “است که در جریان بوده است برای 500 سال”.

“این است که یک ماده از غرور و افتخار برای من است که این معبد ساخت و ساز آغاز خواهد شد در طول عمر من است. ما محترم نخست وزیر افتتاح این مراسم به نمایندگی از همه سرخپوستان” او گفت:.

Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) رئیس موهان Bhagwat و یک میزبان از ارشد RSS و BJP رهبران دعوت شده برای این رویداد. مراسم پیشگامانه که نشانه آغاز ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا.

LK Advani و ارشد رهبر Murli منهر جوشی – دو رهبران ارشد بودند که چهره Ramjanmabhoomi جنبش خواهد شد و حضور در این رویداد از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de