این حملات باعث وزش طوفان سیاسی در راجستان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان درام سیاسی در راجستان بازی روز دوشنبه پس از معاون وزیر Sachin خلبان شورش علیه وزیر Ashok Gehlot اتحادیه دولت به نظر می رسید به مقابله خود را با یک دست در این بازی با مالیات بر درآمد (آن را) اداره و اجرای مدیریت (ED) انجام حملات در چندین شرکت و افراد مرتبط با Gehlot و همکاران خود را و یا کنگره خود را.

در حالی که وزارت مالیه را رد کرده است که این حملات با انگیزه های سیاسی مردم آشنا با این موضوع گفت: همه هجوم لینک با سانتی متر است. این Bharatiya Janata Party (BJP) گفته است که نه درگیر در این درام بازی در راجستان.

آن بخش انجام شده “جستجو و بررسی عملیات در سه گروه” در 20 محل در جیپور شش در کتا هشت در دهلی نو و نه در بمبئی با توجه به دولت است.

یکی از گروه های درگیر در فعالیت های کسب و کار, مانند هتل, انرژی برق آبی پروژه های فلز و خودرو بخش است. “آن را مشکوک به سرمایه گذاری کرده اند فاقد درآمد تولید شده از این فعالیت ها به املاک و مستغلات” دولت در بیانیه ای گفت:.

آن اضافه شده است که گروه دوم است که درگیر در کسب و کار تجارت نقره/طلا جواهرات و اشیای قیمتی و عتیقه نقره, مقالات و دانشیار شرکت در کشورهای دیگر است. گروه سوم است که درگیر در کسب و کار هتل گفت.

در میان کسانی که حمله شد راجیو Arora از Amrapali Jewels است که معاون رئیس جمهور از کنگره در دولت; Om Kothari که دارای منافع در مهندسی و ساخت و ساز و املاک و مستغلات نمایندگی خودرو و ساخت; و Mayank Sharma شرکت.

مالیات رسمی گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که “بخش دریافت اطلاعات از فرار از پرداخت مالیات ارزش کرور روپیه. در حال حاضر یک تیم از 100 مقامات در حال انجام جستجو در بیش از 22 مکان های مرتبط Dharmendera Singh Rathore و راجیو Arora.”

“Rathore همه کنگره هند عضو کمیته و رئیس سابق راجستان دانه Corporation” گفت: کنگره بارگیری صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

در ضمن اد حمله جیپور را فیرمونت هتل در بعد از ظهر; Gehlot است قرار دارد حدود 100 MLAs وفادار به او را در هتل. “حملات آغاز شد و پس از آن دریافت اطلاعات در مورد نقض ارز مدیریت, قانون سال 1999 قوانین. ادعا شده است که Ravikant Sharma دریافت بودجه خارجی به ارزش تومان 96.7 کرور از موریس گفت:” اد رسمی که خواسته نمی شود به نام.

مردم آشنا با این موضوع گفت: بر اساس بمبئی-Mayank Sharma شرکت های صاحب هتل و ادعا شده که یکی از عوامل اصلی سرمایه گذاران Sharma همراه است Vaibhav Gehlot پسر Ashok Gehlot. BJP رهبر Kirit Somaiya ادعا کرد در سال 2013 که موریس-بر اساس شرکت خریداری شده سهام با ارزش 100 تومان از Trion هتل ها و استراحتگاه شارما در مقدار پوچ تومان 40,000 هر در حالی که به دنبال یک کاوشگر به دخالت Vaibhav Gehlot در این امر است.

پروب آن مقامات گفت: مربوط به فرار از پرداخت مالیات و برخی از benami (پروکسی) معاملات; حملات انجام شد پس از بررسی اسناد و مدارک بیش از یک دوره از زمان, آنها اضافه شده است.

یک وزارت مالیه گفت: “حملات در حال انجام توسط این درآمد بخش مالیات را زمینه تشکل های مبتنی بر ورودی های مربوط به فرار از پرداخت مالیات. چنین حملات را تنها پس از تحقیقات طولانی مدت و پس از پیدا کردن اختلاف در شرکت ها و یا افراد اظهارنامه مالیاتی. پس از اتهامات با انگیزه های سیاسی حملات برگزاری هیچ زمین. در واقع کسانی که غرقه شدن در فرار از پرداخت مالیات اغلب چنین مدت حملات به عنوان انگیزه برای پوشش خود فعالیت های غیر قانونی.”

کنگره در مورد زمان حمله است. “پیشانی بخش از BJP – آن و اد — آمده اند در این زمینه است. وقتی که نوبت می آیند؟” کنگره سخنگوی Randeep Surjewala توییتی.

Om Kothari, گروه گل سرسبد Om فلزات Infraprojects با مسئولیت محدود به این مقامات اضافه شده بود حمله کردند و در ارتباط با معاملات مربوط به قرارداد داده شده به آن را به ساخت یک سد در راجستان.

جالب Om فلزات’ مشترک مدیر عامل Sunil Kothari مورد حمله قرار گرفت توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) در ماه نوامبر 2017 در ارتباط با AgustaWestland مورد.

هنگامی که تماس با یک نماینده در Om فلزات اصلی در Pushp Vihar, زعفران گفت: “این مقامات هنوز هم در اینجا” و افزود که او نیست مجاز به صحبت کردن با رسانه ها.

دولت بی جی پی رئیس جمهور Satish Poonia گفت که “تصادف صرف است که در آن حملات امروز صورت گرفت. این سازمان مستقل و گسترده ای ورزش انجام می شود قبل از. این چیزها (حملات) اتفاق نمی افتد و در هوی و هوس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>