Shatrughan Sinha بازیگر-تبدیل-سیاستمدار بود که بی جی پی را در خانه و منتقد برای سال قبل از پیوستن به کنگره در سال گذشته در روز دوشنبه توییتی تعجب ” با تشکر از شما توجه داشته باشید به نخست وزیر نارندرا مودی بیش از تخلیه سرخپوستان از چین در پی coronavirus.

“با نگرش قدردانی من سلام شما و مردم خود را برای پس از انجام مایحتاج در یک وضعیت اضطراری و بنابراین به زودی به عنوان من همیشه می گویند به زودی هر چه زودتر بهتر” سینها گفت: در یک رشته از توییت در روز دوشنبه.

دولت هند تخلیه بیش از 600 سرخپوستان بسیاری از آنها دانش آموزان از ووهان مرکزی شهرستان چینی در مرکز شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 360 نفر است. در دومین هوایی هند پرواز که یکشنبه از فرود در چین وجود دارد هفت Maldivians نیز که تخلیه شدند در درخواست از دولت خود و نگه داشته شده است در قرنطینه امکانات در سرمایه های ملی دهلی نو است.

Shatrughan Sinha را ستایش بی جی پی به رهبری ائتلاف ملی برای تخلیه اتباع هند بود, اما, تعجب, چرا که او تا به حال شده یکی از بیشترین منتقدان دولت در چند سال گذشته است. سابق پتنا صاحب نماینده مجلس در نهایت خارج شد بی جی پی در سال گذشته قبل از انتخابات ملی که BJP تصمیم به زمینه قانون وزیر راوی شانکار پراساد از صندلی.

سینها شکست خورده بود توسط Ravi Shankar پراساد که امن 62 درصد از آراء به عنوان برابر سینها را 33 درصد است.

سینها نیز به نام تفنگ ساچمهای خود را برای, سوراخ کردن بدن, نظرات, مقدمه ستایش خود را به ساعت مودی و آمیت شاه با او گفت: شهرت خود را.

“از آنجا که من معروف یا بدنام برای تماس بیل با بیل کندن من اذعان قدردانی & تحسین شما #سازمان بنادر و دریانوردی نیز محترم’ble HM #AmitShah و همچنین #AirIndia و خدمه که افزایش یافته است به این مناسبت برای تخلیه خود ما کودکان و دانش آموزان از #ووهان چین در طول #CoronavirusOutbreak. سیاست از هم جدا انتخابات دور از هم این ژست بشردوستانه انجام شده در کشور(al) علاقه” او هنوز توییتی.

سینها را تحسین آمیز جیر آمد و در زمان او در دهلی نو به کمپین کنگره نامزدها. او در آغاز آخرین شب پرداختن به یک جلسه عمومی در جنوب دهلی سنگم Vihar برای Poonam آزاد.

Poonam آزاد اسلامی که به پیوست این کنگره در سال 2017, است, همسر, از کریکت-تبدیل-سیاستمدار Kirti آزاد شده بود که او نیز سخت منتقد BJP رهبران قبل از خروج خود را از حزب در سال گذشته است.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im