“من هیچ شکی ندارم که مگا ولت آمپر را کامل مدت 5 سال’: Sharad Pawar

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ملی حزب کنگره (NCP) رئیس Sharad Pawar در روز شنبه گفت که او تا به حال هیچ شکی نیست که وقت ماهاراشترا دولت را تکمیل کامل آن مدت پنج سال.

“من هیچ شکی در ذهن من است که این دولت خود را تکمیل تصدی از 5 سال” Pawar گفت با اشاره به ائتلاف دولت ماهاراشترا, Vikas Aghadi (مگا ولت آمپر).

او صحبت کردن در بمبئی در بخش خصوصی رویداد سازمان یافته توسط یک مراتی اخبار کانال.

Pawar نیز با تمجید وزیر Uddhav Thackeray و گفت: “بسیاری از این بستگی به شخصیت فرد که عنوان دولت است. در این مورد [Uddhav Thackeray] نوع فرد است که طول می کشد هر کس رو به جلو با او.”

وقتی پرسیده شد که به درجه Uddhav Thackeray نقش به عنوان سانتی متر در یک مقیاس از یک تا ده Pawar گفت: “او هنوز رو یک امتحان است. اما او در حال راه رفتن در مسیر درست. وی و همکارانش فرصت ها و تشویق به انجام کار خوب است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد اختلاف نظر بین سه طرف در MVA, Pawar گفت: “این یک ائتلاف دولت است. هنگامی که یک ائتلاف تشکیل شده است و آن تصمیم گرفته است به گرد هم می آیند یکی موافقت کرده است به شرایط خاص پس از آن تلخی و نارضایتی نمی کند نفوذ به معادله. پس از آن وجود دارد نه بسیاری از موانع در حال اجرا با دولت است.”

Sharad Pawar نیز گفت: در حال حاضر معادله است که دارای مگا ولت آمپر هم نیاز به هر سه طرف است. “شیو سنا و کنگره NCP بازی یک نقش محوری در ساخت مگا ولت آمپر موفق است.”

رد یک سوال در مورد اینکه آیا درست است که از راه دور کنترل دولت در دست خود Pawar گفت: “من بسیار روشن رویکرد نسبت به این داد. من نمی خواهد به نظر من تا زمانی که از من خواسته. اگر هر گونه تصمیم گیری مؤثر است دولت منفی پس من بحث در مورد آن در حزب سطح و نه در دولت. ما یک کمیته هماهنگی در حال حاضر با دو نماینده از هر یک از طرفین به حل مسائل. من دخالت نمی در دولت است. بله اگر وجود دارد برخی از سوالات مربوط به مرکز و ماهاراشترا ما با هم نشستن به عنوان رهبران در ماهاراشترا و عمدی در آنها است.”

Pawar همچنین گفت که مگا ولت آمپر دارای یک غیر متمرکز فرایند تصمیم گیری است. با استناد به تفاوت در فرهنگ کار از NCP دو متحدان شیو سنا و کنگره Pawar گفت: “تنها تفاوت در شیو سنا و کنگره این است که اگر هر تصمیم مهم گرفته شود وقتی که می آید به شیو سنا که در Mahrashtra. وقتی که می آید به کنگره یکی به رفتن به دهلی نو است.”

اگر یک فرآیند تصمیم گیری است که ترجمه آن را بیشتر موثر Pawar, گفت:, و اضافه کرد که یک متمرکز فرآیند تصمیم گیری تمایل به منجر به اشتباهات. او گفت: “اما کنگره در حال حاضر به تغییر موضع خود را – که این [MVA] دهکدهای را به کار می کنند. ما در اینجا در یک برنامه حداقل مشترک, پس, کنگره حل و فصل به دنبال CMP بر اساس تصمیم گیری و این کار را.”

وقتی پرسیده شد که در مورد راج Thackeray تلاش در ومیگوید نزدیک به Bharatiya Janata Party (BJP) Pawar گفت: “ماهاراشترا نیاز تهاجمی مخالفان در حال حاضر. آن باقی مانده است دیده می شود که خواهد شد که نقش آن خواهد شد که آیا این ماهاراشترا Navnirman سنا یا BJP. MNS قوی تجدید نظر در ماهاراشترا. مردم مشتاق به شنیدن راج Thackeray نظر در مورد مسائل. چرا این درخواست تجدید نظر نمی کند ترجمه به آرا باید مورد بررسی قرار گرفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>