“من احساس می کنم مثل یک بیگانه’: لیورپول, رئیس, Jurgen Klopp انتقاد انگلستان در پاسخ به…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول در آستانه برنده شدن در لیگ برتر Leaugue عنوان این سال است. فرصت تقریبا تضعیف خود را از دست زمانی که فوتبال اروپا فصل متوقف شد در ماه مارس با توجه به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس. با تعداد موارد افزایش در انگلستان این نگاه در یک مرحله که در لیگ نمی قادر خواهد بود برای دیدن یک سرگیری. اما در حال حاضر که فوتبال بازگشته است در میان درهای بسته و لیورپول را به اطمینان حاصل شود آنها را به نفع خود جایزه. اما مدیر Jurgen Klopp نشان داده است که زمانی که فوتبال فصل متوقف شد, او بیشتر نگران تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در انگلستان با توجه به Covid-19.

در یک کنفرانس مطبوعاتی تیمهای راه اندازی داغدار انتقاد از انگلستان در پاسخ به این بیماری همه گیر. “من نگران بود نه برای یک ثانیه که دولت می تواند هزینه ما به عنوان آنجا که من نگران تعداد کسانی که در حال مرگ بودند – و من هنوز نگران” زیدان به نقل از به نقل از Goal.com.

“من رای برای این دولت است. این دولت بود و انتخاب دیگر مردم است. و مشکل من این بود که من کردم این خبر از انگلستان و اخبار از آلمان است. اگر بیگانگان در نگاه ما هر دو از خارج آنها فکر می کنم ما آمد و از دو سیاره متفاوت است.

“از شخصی به نظر من نمی فهمم که چرا ما شروع به پوشیدن ماسک در مناطق بسته در 15 ژوئن زمانی که پنج یا شش هفته پیش تمام کشورهای دیگر انجام می دادند.

“شما می توانید استدلال می کنند در مورد این که آیا آن را حس می کند به آنها را می پوشند اما همه کشورها آغاز شده که با پوشیدن ماسک صورت زودتر باید کوچکتر تلفات اعداد از اینجا در انگلستان است. این حقیقت است.

“زمانی که من دیدن اعداد در اینجا در انگلستان و سپس در آلمان, من فکر می کنم. نگاه آن را کامل در آلمان مردم کشته شده اند و بیمار است. اما در شرایط زندگی خود را, آن است که کاملا متفاوت است.

“اگر شما می خواهید برای ورود به یک فروشگاه در آلمان اما نمی پوشیدن یک ماسک صورت, سپس شما مجاز نیست ، با یک ماسک صورت, شما می توانید در تمام مغازه ها شما می خواهید. شما می توانید به آرایشگاه بروید هر کجا که.

“آنها با پوشیدن ماسک صورت شما پوشیدن یک ماسک صورت و گاهی اوقات مردم در مغازه را حفاظت حتی بیشتر مانند یک صفحه نمایش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>