Karnam Malleswari در روز شنبه گفت: وزنه بردار Mirabai Chanu آموخته است از او گذشته المپیک تجربه و بازگشت با یک مدال از توکیو بازی.

قهرمان سابق جهان Mirabai یکی از هند پیشرو مدال مدعی در بازی های المپیک توکیو.

“من انتظار Mirabai Chanu به انجام به خوبی در بازی های المپیک در این سال است. او چیزهای زیادی یاد گرفتم در آخرین بازی های المپیک, و من مطمئن هستم که او را به کسب مدال در این سال” گفت: Malleswari 2000 سیدنی المپیک برنز برنده در زنان 69kg.

اولین زن برنده المپیک مدال Malleswari گفت: junior وزنه برداران در حال گرفتن بیشتر فرصت را برای شرکت در رویداد های بین المللی در حال حاضر از 20 سال پیش.

“در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مسابقات برای وزنه برداران در هند. وجود جوانان و ارشد, وزنه برداری, مسابقات است. هنگامی که ما در junior دسته ما نیست برای هر مسابقات بین المللی” Malleswari گفت.

“در حال حاضر ورزشکاران باید یک فرصت برای شرکت در بازی های المپیک جوانان نیز هست. تنها در ده سال گذشته junior ورزشکاران از هند را آغاز کرده اند برای رفتن به مسابقات بین المللی است. این قرار گرفتن در معرض کمک کرده هندی وزنه برداران رشد در هند,” او اضافه شده است.

پس از موفقیت در میزبانی Khelo هند بازی های جوانان در ماه ژانویه دولت هند تصمیم گرفته است برای سازماندهی Khelo هند دانشگاه ها در Bhubaneswar از 22 فوریه تا مارس 1 و Malleswari معتقد است که ورزشکاران بهتر خواهد شد اگر آنها بازی مسابقات بیشتر.

“بیشتر مسابقات ورزشکاران برای شرکت بهتر است برای آنها. هنگامی که ما آموزش ما با استفاده از به کار سخت در تمام طول سال و برای شرکت در فقط یک قهرمانی ملی و بین المللی قهرمانی,” او گفت:.

“در مورد ما نمی تواند انجام دهد و در آن یک یا دو مسابقه پس از آن همه کار سخت ما بود و بدون استفاده است. بنابراین Khelo هند دانشگاه ها قطعا کمک خواهد کرد که ورزشکاران رشد در کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de