نوشته شده توسط Abhishek Saha | گواتی | به روز شده: فوریه 8 سال 2020 5:56:19 am

مودی تن به تن اخیر بدو توافق به عنوان یک راه برای “صلح دائمی” و استقبال همه کسانی که به اسلحه و بازگشت به جریان اصلی (AP Photo/Anupam Nath)

اطمینان مردم از آسام که تابعیت (متمم) قانون نمی خواهد منجر به بیگانگان حل و فصل در دولت نارندرا نخست وزیر روز جمعه گفت که “برخی از نیروهای” پخش می شد اطلاعات غلط در CAA و این کشور را “نه تحمل و نه ببخش” آنها را.

نخست وزیر بود و در آسام برای اولین بار پس از تظاهرات خشونت آمیز در ماه دسامبر در برابر جدید قانون تابعیت که در سمت چپ شش نفر کشته شدند.

در میان صدای بلند به سلامتی و اهتزاز Tricolours و همه بدو دانش آموزان اتحادیه پرچم مودی خواسته گردهمایی در ککرژر در Bodoland ارضی منطقه — او آن را به نام بزرگترین تجمع مستقل در هند — جشن دولت در توافق با بدو گروه های امضا شده در ماه گذشته. پس از امضای بیش از 1600 نفر از اعضای بدو شبه نظامی لباس NDFB گذاشته سلاح های خود را.

بیان توضیح داد: Takeaways از بدو توافق

“من آمده ام تا به مردم اطمینان از آسام که این کشور را نه تحمل و نه ببخش ضد آسام و ضد هند ذهنیت و هواداران آن است. اینها همان نیروهایی که در حال گسترش شایعات در آسام و شمال شرقی که از طریق کا مردم بیرون خواهد آمد به آسام و آنها را در اینجا حل و فصل. من می خواهم به اطمینان دهم که هیچ چیز از این نوع اتفاق خواهد افتاد” مودی گفت.

نخست وزیر گفت که یک ذهنیت پدید آمده برای جلوگیری از جاده ها قرار داده و موانع و مشکلات ایجاد کند. او گفت که این سیاست را تشویق می کند که چنین ذهنیت می کند “نمی دانم هند و نه آنها را درک آسام”. “آسام هند متصل قلب و روح” مودی گفت.

او گفت که فقط بدو گروه گرد هم آمده اند برای پیوستن به جریان اصلی دیگران “بیش از حد تصورات غلط را پاک کنید به زودی”.
مودی شروع سخنرانی خود را با خطوط در بدو و آسامی و با استناد به Vaishnavite روحانی اصلاح طلب Srimanta Sankardev مهاتما گاندی و Bhupen Hazarika. او به پایان رسید نزدیک به یک ساعته سخنرانی با شعارهای ‘بهارات ماتا کی jai’ و ‘مهاتما گاندی Amar راه’.

“دوستان باید trust in me, I am yours. خود را در غم و اندوه و درد خود را با امیدها و آرزوهای خود برای کودکان آینده ای روشن… من نمی خواهد در انجام آنچه من می توانم برای آن که” مودی گفت.

این تجمع روز جمعه در ککرژر به جشن امضای توافق صلح با ملی دموکراتیک مقابل Bodoland. AP

به مناسبت دیدار خود در ککرژر شهر روشن شد تا با حدود 70,000 خاکی لامپ شب گذشته باعث شد نخست وزیر به تعجب با صدای بلند که آیا بسیاری از diyas روشن می شوند و حتی برای دیوالی.

“گاهی اوقات مردم صحبت از برخورد با یک danda (چوب). اما مودی که کردم حفاظت از چنین تعداد زیادی از مادران و خواهران مهم نیست که چگونه بسیاری از dandas سقوط او هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد” مودی گفت: در یک غيرمستقيم اشاره به کنگره رهبر راهول گاندی اخیر دهید.

مودی تن به تن اخیر بدو توافق به عنوان یک راه برای “صلح دائمی” و استقبال همه کسانی که به اسلحه و بازگشت به جریان اصلی. او گفت: آن مشخص شده یک آغاز جدید برای آسام و غرب در قرن 21 است.

نخست وزیر توضیح داد که چگونه این توافق و 1,500 تومان کرور روپیه توسعه بسته خواهد شد و به نفع مردم و گفت: “هر تقاضا مربوط به این جنبش [برای Bodoland] به پایان رسیده است.”

اشاره به این که زودتر پیمان از سال 1993 و 2003 قادر به ایجاد آرامش کامل گفت: “امروز یک جدید سحر فرصتی برای استقبال الهام بخش جدید. امروز روز به تعهد به تقویت جریان توسعه و ایمان است. در حال حاضر تاریکی از خشونت نباید اجازه بازگشت به این جهان است.”

قبل از ترغیب مخاطبان به تشویق ایستاده برای “صلح” مودی گفت: “در این توافقنامه هر کس برنده است. و این واقعیت مهم این است که صلح را کسب کرده و بشریت را به دست آورد.”

نخست وزیر مراجعه می آید هفته پس از دو بازی قبلی خود را در انتظار بازديد لغو شد پس از اعتراض. هند و ژاپن در اجلاس سران که قرار بود برگزار شد در گواتی در ماه دسامبر با مودی و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, بود را لغو. مودی مراجعه نمی کند گواتی برای Khelo هند بازی — وجود دارد هیچ تایید رسمی از سفر در زمان ،

روز جمعه مودی گفت: دولت در تلاش است برای اجرای بند 6 از آسام توافق به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “من به مردم اطمینان از آسام که پس از بند 6 کمیته تسلیم آن گزارش مرکز به سرعت اقدامات است. ما در حال مرتب کردن بر اساس از افرادی که تاخیر و ترسم,” او گفت:.

با ضد کا معترضان ادعا می کنند که این عمل تهدید منافع مردم بومی آسام دولت تن به تن بند 6 به عنوان یک پادزهر.

در این بند آمده است: “قانون اساسی قانونگذاری و اداری پادمان به عنوان ممکن است مناسب باید فراهم شود برای محافظت از حفظ و ترویج فرهنگی, اجتماعی, هویت زبانی و میراث آسامی مردم است.”

مودی گفت که قبلا نگرش نسبت به غرب بود و از بی توجهی و بی علاقگی نسبت به حل مشکلات آن است که آیا تظاهرات و یا خشونت. چنین نگرشی به حال فاصله یک بخش از جامعه از شمال شرقی به طوری که آنها ایمان در قانون اساسی و دموکراسی است.

“بعد از ما آمد اکثر نقاط آسام تریپورا, Mizoram, مگالایا و آروناچال پرادش رایگان از AFSPA,” مودی با اشاره به نیروهای مسلح قدرت های ویژه ای عمل می کنند. نخست وزیر صحبت در مورد انواع پروژه های انکشافی مالی طرح ها و پروژه ها به تقویت زیرساخت ها و اتصال است که دولت خود را آغاز کرده است در آسام و شرق.

صحبت کردن در شب آسام وزیر Himanta Biswa سرما بار دیگر خواست ULFA-من برای پیوستن به مذاکرات صلح.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de