من ایندیرا گاندی نوه نه اعلام نشده BJP سخنگو: Priyanka را…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو: کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra روز جمعه اظهار داشت, او اولین نخست وزیر ایندیرا گاندی نوه و جرأت این اوتار پرادش دولت به اقدام در برابر او را برای “زبان حقیقت”.

او همچنین راه اندازی یک محجبه حمله Bahujan Samaj حزب (BSP) رئیس Mayawati تماس او را “اعلام نشده BJP (Bharatiya Janata Party) سخنگوی”.

در یک سری از توییت پریانکا گاندی ادعا کرد که اوتار پرادش دولت تهدید خود را از طریق بخش های مختلف برای صحبت کردن حقیقت است.

“من ایندیرا گاندی نوه و نه اعلام نشده BJP سخنگوی مانند برخی از رهبران اپوزیسیون” او گفت:.

این حمله یک روز پس از اوتار پرادش کمیسیون برای حفاظت از حقوق کودک با صدور اطلاعیه به پریانکا گاندی درخواست خود را به فایل یک پاسخ در عرض سه روز برای او “گمراه کننده” اظهار نظر در کنپور پناهگاه خانه که در آن 57 دختران آزمایش مثبت برای Covid-19.

در یکی دیگر از توسعه های آگرا دولت از او خواست به برداشت یک ادعا در مورد تعداد زیادی از Coronavirus مرگ و میر در این منطقه است.

در یک Facebook پست در روز یکشنبه او حمله BJP دولت در اوتار پرادش بر گزارش رسانه ها حدود دو دختر در بر داشت باردار در کشور-اجرای کودک پناهگاه خانه و گفت: این حقایق نشان داد که سرکوب به نام تحقیق در امکانات است.

“به عنوان یک خادم مردم وظیفه من است که به سوی مردم اوتار پرادش است. و این وظیفه است برای قرار دادن حقیقت قبل از آنها و نه به جلو قرار داده کاهش یافت. تا دولت است به هدر رفتن زمان خود را با تهدید من را از طریق آن بخش های مختلف” پریانکا گاندی توییتی هندی در روز جمعه.

“آنها می تواند هر اقدام آنها می خواهند. من را حفظ خواهد کرد جلو قرار دادن حقیقت است.”

هر چند او نام Mayawati در حالی که به tweeting در مورد “اعلام نشده BJP سخنگوی” هدف آشکار بود.

Mayawati بارها حمایت بی جی پی به رهبری دموکراتیک ملی داد (NDA) دولت در مرکز و در مرز مناقشه با چین در Galwan دره از شرق لاداخ.

در یکی از توییت های خود را در هفته گذشته BSP رئیس گفت: مردم هند با اعتماد به نفس است که این مرکز خواهد “را به تصمیم گیری درست برای حفظ افتخار, غرور و افتخار از کشور دست نخورده و هرگز اجازه می دهد هر کسی که برای گرفتن حتی یک اینچ از زمین”.

او تا به حال گرفته شده مشابه پایه در همه نشست به دعوت نارندرا نخست وزیر در تاریخ 19 ژوئن به بحث در مورد وضعیت مرز.

بسیار تعجب از دیگر مخالفت رهبران Mayawati شده است ستایش BJP دولت در اوتار پرادش در مورد مسائل مختلف از جمله ترتیبات آن به ارسال کارگران مهاجر خانه و آن دست زدن به حملات در Dalits در دولت با اقدام بی درنگ در برابر مجرمان.

در حالی که او تا به حال شرح داده شده پریانکا گاندی را از اتوبوس به فری کارگران مهاجر به عنوان یک “‘سیاسی شگرد” Uttar Pradesh معاون وزیر Keshav پراساد Maurya او را به نام “توییتر-ولی neta” برای او پایدار حمله به دولت.

روابط بین BSP رئیس کنگره soured پس از گرم و با محبت در آغوش گرفتن بین سونیا گاندی و Mayawati در مراسم تحلیف کارناتاکا وزیر HD Kumaraswamy در مارس سال 2018 است.

نه تنها Mayawati زمینه او نامزدها در راجستان, Chhattisgarh و Madhya Pradesh در مجمع انتخابات در سال 2018 با وجود این کنگره فشار برای tie-up او اطمینان می داد که حزب بزرگ قدیمی نیست و تبدیل به بخشی از یک گسترده اتحاد در اوتار پرادش برای 2019 Lok سبها نظرسنجی پس از پیوستن به دست با قوس رقیب Samajwadi حزب (SP).

با این حال او شده است و نرم و در هر دو سونیا گاندی و راهول گاندی گفت: نیت خود را برای یک کنگره-BSP داد شد و صادق باشید.

کنگره رهبری بیش از حد تا کنون اجتناب انتقاد از Mayawati با راهول گاندی گفته او “احترام او کمک به این کشور در نظر گرفته و او را به یک نماد ملی”.

اما اینکه که احترام متقابل باقی خواهد ماند و یا شمشیر را بیشتر تیز در هر دو طرف خواهد شد شناخته شده است در اجرا به مجمع انتخابات در اوتار پرادش داده که پریانکا گاندی است که متمرکز بر احیای کنگره این کشور از لحاظ سیاسی مهم دولت است. این انتخابات به دلیل در اوتار پرادش در سال 2022.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>