من همه وزیر: Arvind Kejriwal آغاز می شود 3 نوبت به دهلی سانتی متر

Arvind Kejriwal روز یکشنبه شروع ترم سوم در دفتر به عنوان وزیر دهلی نو با گسترش یک ببخش و فراموش رویکرد به عنوان او به دنبال حمایت از ساکنان این سرمایه های ملی برای ادامه کار به سمت توسعه است.

Aam Aadmi رهبر حزب اختصاص داده شده به پیروزی در دهلی مجمع انتخابات به 20 میلیون نفر از سرمایه های ملی قرار داده و رو به جلو را در دستور کار خود دولت است که به دنبال در پنج سال آینده.

“امروز پسر خود را گرفته و سوگند به عنوان رئیس جمهوری برای بار سوم. این پیروزی اما هر یک از شما که از مادران و خواهران و دانش آموزان و هر خانواده از دهلی,” او گفت:.

 همچنین سازمان دیده بان | ‘همهمه Honge Kaamyaab…’: دهلی, CM, Arvind Kejriwal, آواز می خواند در تجمع پس از سوگند

“ما همیشه سعی کردم در پنج سال گذشته را به شادی و آرامش در زندگی مردم دهلی نو و به منظور توسعه دهلی نو است. دوستان ما را حفظ خواهد کرد تلاش برای انجام همان چیزی که” او گفت:.

“تماس همه در روستاهای خود را که پسر خود را تبدیل به سانتی متر است و هیچ چیز به نگرانی در مورد.”

51-سال سوم-زمان وزیر همچنین صحبت در مورد تلخ مبارزات انتخاباتی و تاکید کرد تمام است که در حال حاضر در گذشته است.

“برخی از مردم رای دادند AAP برخی برای BJP برخی برای کنگره و احزاب دیگر. اما به عنوان من گرفته اند سوگند امروز من همه را وزیر او گفت:” به به سلامتی با صدای بلند و claps.

او گفت که او هرگز بر اساس کار خود را بر حزب وابسته به او کمک کرد تا همه ادامه خواهد داد و انجام این کار برای پنج سال آینده به عنوان او به دنبال حمایت خود را از دولت آینده تلاش.

“من می خواهم به همه دو کرور مردم دهلی نو است که شما بخشی از خانواده من است. هرگز دریغ به من نزدیک و من به همه کمک می کند. ما هنوز هم برای انجام بسیاری برای دهلی و من نمی توانم آن را انجام دهد به تنهایی. ما را در دهلی نو و بهتر با کمک شما.”

AAP جاروب دهلی مجمع انتخابات برنده 62 از 70 کرسی. این Bharatiya Janata Party (BJP) موفق به برنده شدن بقیه هشت کرسی از آن در اوایل شمارش از سه صندلی. کنگره یک بار دیگر نمی تواند برنده یک صندلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر