حیدرآباد FC, بازیکنان, مربی سابق پوست قهوه ای بگویید AIFF آنها نمی پرداخت شده است در 20…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برخی از بازیکنان در حیدرآباد FC و فیل قهوه ای که اخراج شد به عنوان سر مربی در ژانویه نوشته اند به همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) گفت: آنها پرداخت نشده است این سال است. حیدرآباد FC جدید حق رای دادن در شش فصل هندی سوپر لیگ (ISL), بازی آخرین بازی خود را در فوریه 20. آنها به پایان رسید و آخرین بار در 10-رقابت تیم آغاز شد که در اکتبر 20, 2019. “این بازیکنان خارجی در بحث چرا که تمام پرداخت ها از حیدرآباد اتفاق افتاده است با تاخیر 2 یا 3 ماه (sic). البته قابل درک است چرا که یک حق رای دادن جدید. نکته این است: همه این مهلت گفته شده با دروغ و در حال حاضر با کرونا شیوع آنها گفت: ممکن است به هر گونه پرداخت. ما می دانیم که بانک باز است و کار به طور معمول” یک بازیکن خارجی گفت. بازیکن نخواست نامش فاش شود با توجه به طبیعت ظریف از موضوع است.

“بازیکنان در یک وضعیت دشوار با قرنطینه و تلاش برای پیدا کردن یک راه حل” او گفت:. قهوه ای که مربی هال سیتی از دسامبر سال 2006 تا مارس 2010 به نوشته AIFF به طور جداگانه یک فدراسیون رسمی گفت.

“براون نامه رسیده, AIFF, نزدیک به دو هفته پیش است. بازیکنان در نامه ای به فدراسیون در پایان فصل نیز گفت: آنها نمی پرداخت شده است پس از نوبت در سال ،

این ISL به پایان رسید در 14 مارس با نهایی در گوا بین برندگان ATK و woodland بازی در پشت درهای بسته.

“آن را در مشاوره از مردم در ISL که ما نوشت: به AIFF. آنها به ما گفت که تنها راه برای به دست آوردن حمایت از AIFF و ISL است که برای رفتن به آنها گفت:” یکی از کسانی که نامه ای به فدراسیون.

“بله ما با دریافت نامه ای از برخی از بازیکنان و فیل براون و ما باید به حیدرآباد FC که به دنبال زمان است. من امیدوار هستم که حق رای دادن را این مرتب کردن. اگر آنها نمی, و ما می شنویم از بازیکنان و قهوه ای دوباره ما اقدام خواهد کرد” گفت: Kushal داس, AIFF, دبیر.

حیدرآباد FC نمی پاسخ به خاص ادعا پرداخت که پاک نیست. “تحت شرایط فوق العاده ای است که منجر به پس از COVID-19 شیوع, حیدرآباد, باشگاه فوتبال است که در مشورت با احزاب نگران و AIFF در مورد هر گونه مسائل وجود دارد ممکن است. با توجه به سناریو فعلی ما آن را باور خواهد بود حق اظهار نظر در مورد آن را در زمان مناسب” گفت: Nitin شلوار باشگاه افسر ارشد عامل.

قهوه ای حاضر به اظهار نظر در هنگام تماس بر روی تلفن همراه خود را در انگلستان است.

اخراج پس از 1 تا 3 از دست دادن به zovi در ژانویه 10, قهوه ای, 60 نوشته است که حیدرآباد FC مدیون او حقوق و دستمزد تا مارس به عنوان بخشی از خود را از 10 ماه قرارداد.

براون گفته او با بهره گیری از تجربه مربیگری در هند. در یک مصاحبه به انگلیسی, broadsheet ‘تلگراف’ در ماه اوت گذشته گفت: تجربه مربیگری در ISL بود ‘revitalised’ او.

به عنوان FC شهر پونا مربی قهوه ای تا به حال لغو یک جلسه آموزشی و بازی ‘هولی’ با بازیکنان و کارکنان. او همچنین به غذاهای هندی, درخواست سرآشپزها در این تیم در هتل پونا به او غذاهای مختلف.

قهوه ای که سنگ روی زمین ‘این بهترین سفر من شده اند در’ پس از نگه داشتن هال سیتی در لیگ برتر نیز گفت: “من وجود دارد بر روی زمین آموزش با 25 بازیکن حلق آویز کردن من هر کلمه – من فکر نمی کنم که این مورد در انگلستان است.”

“من با بهره گیری از فرهنگ مردم و چالش فوتبال در اینجا گفت:” قهوه ای که بازی برای بولتون به عنوان حیدرآباد مربی FC.

قهوه ای آمد به هند به عنوان FC شهر پونا مربی اواسط فصل در دسامبر سال 2018 است. وقتی پونا حق رای دادن زخم در ماه اوت گذشته و انتقال شرکت حقوق به حیدرآباد FC, قهوه ای و یک میزبان از بازیکنان معطوف به تیم جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>