حیدرآباد حراج هنر می آفریند تومان 5 لاخ برای Covid مبارزه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک گالری هنری در حیدرآباد مطرح تومان 5 لاخ برای تسکین کار مربوط به coronavirus بیماری همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 13000 نفر در سراسر کشور است. در 8 صبح روز سه شنبه یک حراج خیریه شامل 35 آثار اصلی از 27 حیدرآباد بر اساس هنرمندان به Kalakriti گالری سایت.

با عنوان هنر در انزوا حراج می رود که در مارس 17, زیر که مقدار ممکن است بیشتر تحت تجدید نظر. در حالی که مزایده آنلاین و هنر خرید و فروش و حتی به صورت آنلاین مشاهده آثار هنری یک پدیده جدید نیست, این اولین بار است که این گالری به فروش می رسد هر اثر هنری آنلاین پروموتر Rekha Lahoti گفت.

تمام درآمد حاصل از این حراج را به وزیر ارشد صندوق امداد.

به عنوان روز پنج شنبه 20 آثار فروخته شده بود و حداقل 40 دوستداران هنر تا به حال پیشنهاد در آثار ساخته شده توسط طیف وسیعی از هنرمندان مشغول به کار در سراسر رسانه ها از جمله Thota Vaikuntam, فواد Tamkanat, Laxman Aelay و Nirmala Biluka, در میان دیگران.

در حالی که Vaikuntam ملی برنده جایزه شناخته شده است برای نقاشی های خود را که به تصویر کشیدن Telangana روستایی اصطلاح Tamkanat پسر معروف اردو شاعر Shaz Tamkanat است همچنین مشهور به عنوان یک printmaker. Aelay شد و در حال حاضر به خوبی شناخته شده تصویرگر کتاب در تلوگو محافل ادبی قبل از او آموزش دیده و حرفه ای به عنوان یک هنرمند در حالی که Biluka یک استاد از هنر به عنوان به خوبی به عنوان یک متصدی.

“در همه 35 نقاشی در اندازه های مختلف با قیمت پایه طیف وسیعی از 10 ، 000 تومان به تومان 380,000 شده بود قرار داده تا در گالری مجازی برای علاقه مندان به هنر را از طریق رفتن و شرکت در حراج” Lahoti گفت.

Shivarama Chary کروم روکش فایبر گلاس مجسمه نیز قرار داده تا برای حراج.

پس از آنلاین تور طراحی شده به عنوان اینکه بیننده ایستاده بودند داخل یک مکعب سفید و دیدن این آثار بر روی دیوار — خریدار می تواند با کلیک بر روی یک کار ورود اطلاعات شخصی و یک پیشنهاد. این برآورد شامل پایه (یا حداقل) قیمت و همچنین قیمت بازار ،

برای مثال یک Rajeshwara رائو را Kohinoor Hai Kya, یک 36″x30″ اکریلیک روی بوم دارای یک پایه قیمت 120,000 تومان و قیمت بازار تومان 225,000. کار خود را یک ریف در وقار مینیاتور اما در قالب بزرگتر و مدرن تر زن موضوع به فروش می رسد برای 125,000 تومان در حراج.

“همه فروش مجموعه مقالات e-حراج خواهد شد به Telangana وزیر ارشد صندوق امداد. خریداران می تواند موضوع چک به طور مستقیم به صندوق. نه هنرمند و نه گالری شارژ خواهد شد هر چیزی” Aelay یکی از این هنرمندان است که کار در این حراج گفت.

این گالری نیز انتخاب چرخید خریدار حق بیمه Lahoti گفت. خریدار حق بیمه است که یک درصد از چکش (یا نهایی) قیمت که برنده پیشنهاد علاوه بر این می پردازد در حراج.

“این یک ابتکار خوب توسط Telangana هنرمندان به کمک آنها ممکن است برای یک علت نجیب با مزایده نقاشی های خود را. آنها نشان داده اند که هنرمندان هم باید مسئولیت نسبت به جامعه” Hanumantha رائو Devulapalli یکی دیگر از هنرمند محبوب از حیدرآباد که انجام شده نمایشگاه در چنای بمبئی و دهلی.

آثار ارسال خواهد شد به احتمالی صاحبان بار مستند برداشته شده است.

(با ورودی از Dhamini راتناما)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>