Hurun غنی لیست: Kalanithi ماران ثروتمندترین Tamilian با Rs 19.1 k cr ثروت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | Chennai | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 9:24:24 pm

IIFL Wealth Hurun India Rich List, Kalanithi Maran, Top ten richest man in India, Richest Man in Tamil Nadu, Sun TV Network, Zoho, Pothys, Hatsun Agro Products, CavinKare, Amalgamations, TKK Prestige, GRT Jewellers, Indian Express News, Chennai News, Tamil Nadu Buisness News, Sun TV Network اجرایی رئیس Kalanithi ماران در صدر فهرست ثروتمندترین افراد از تامیل نادو با خالص ارزش INR 19,100 کرور.

رسانه های سرمایه دار خیلی مهم Kalanithi ماران در صدر فهرست ثروتمندترین افراد از تامیل نادو و آمد 43 کلی در کشور با خالص ارزش INR 19,100 کرور با توجه به آخرین IIFL ثروت Hurun هند لیست غنی.

Vembu رادا و Vembu Sekhar از Zoho اشغال دوم و سوم نقطه با خالص ارزش INR 9,900 و INR 7,300 کرور روپیه بود. هفت زن انجام کسب و کار از تامیل نادو نیز از آن ساخته شده به لیست.

در روز یکشنبه, Hurun گزارش هند و IIFL ثروت منتشر شد یک تجزیه و تحلیل دقیق از ثروتمندترین تاميل در سراسر کشور است. Kalanithi ماران (Sun TV, Network), Vembu رادا و Vembu Sekar (Zoho) Sadayandi Moopanar و خانواده (Pothys) RG Chandramogan (Hatsun کشت محصولات) CK Ranganathan (CavinKare) یک Krishnamoorthy (Amalgamations), سیتا Venkatramani (Amalgamations) GSK Velu (Trivitron بهداشت و درمان), TT Ragunathan (TKK اعتبار) می ده ثروتمندترین افراد برجسته در این لیست از, Tamil Nadu.

سال گذشته در ماه سپتامبر Hurun گزارش هند و IIFL ثروت منتشر شده بود به Hurun هند لیست غنی است که تلفیقی از ثروتمندترین افراد در هند با داشتن یک ارزش خالص INR از 1000 کرور روپیه یا بیشتر. آن را تا به حال جمع آوری اطلاعات از 953 نفر در سراسر 41 صنایع در سال 2019. Mukesh Ambani در صدر فهرست ثروتمندترین سرخپوستان برای هشتمین سال متوالی با خالص ارزش INR 3,80,700 کرور. با دارایی به ارزش INR 1,86,500 کرور لندن-بر اساس SP Laney و خانواده حفظ رتبه دوم در این لیست به دنبال Wipro بنیانگذار Azim Premji در مقام سوم با ثروت INR 1,17,100 کرور.

بالا 10 در تامیل نادو IIFL ثروت Hurun هند لیست غنی 2019

IIFL Wealth Hurun India Rich List, Kalanithi Maran, Top ten richest man in India, Richest Man in Tamil Nadu, Sun TV Network, Zoho, Pothys, Hatsun Agro Products, CavinKare, Amalgamations, TKK Prestige, GRT Jewellers, Indian Express News, Chennai News, Tamil Nadu Buisness News تجمعی ثروت از Tamilians در لیست غرفه در INR 1,38,400 کرور و سه درصد بالاتر از آنچه در آن بود در سال 2018 است. (منبع: Hurun موسسه تحقیقات; IIFL ثروت Hurun هند لیست غنی 2019)

با توجه به لیست تجمعی ثروت ساکن Tamilians در لیست غرفه در INR 1,38,400 کرور و سه درصد بالاتر از آنچه در آن بود در سال 2018 است.

با دارایی به ارزش INR 7,100 کرور روپیه Sadayandi Moopanar و خانواده از Pothys رتبه چهارم در دولت است. همانطور که در لیست 34 افراد ثروتمند و تگرگ از چنای 12 از Coimbatore چهار از Tirupur و سه از سالم.

از نظر تعداد افراد در لیست نساجی حساب برای 16 درصد از ثروتمندترین در تامیل نادو به دنبال خودرو و قطعات خودرو با 13 درصد از این افراد است. طلا و جواهر پردازش مواد غذایی, بهداشت و درمان, داروسازی و تولید شد و دیگر صنایع که از ثروتمندترین افراد پدید آمده در دولت است.

این Amalgamations گروه کمک به کمترین تعداد از افراد از یک سازمان در دولت است. با ثروت از INR 4,500 کرور یک Krishnamoorthy و سیتا Venkatramani از Amalgamations ویژه در ده ثروتمندترین افراد لیست از دولت است. لاکشمی Narayanan, Mallika Srinivasan شانکار Sundaram, Shriram Murali شد دیگر از اعضای این گروه به ویژگی های در لیست غنی.

صنعت-عاقلانه از تعداد افراد

IIFL Wealth Hurun India Rich List, Kalanithi Maran, Top ten richest man in India, Richest Man in Tamil Nadu, Sun TV Network, Zoho, Pothys, Hatsun Agro Products, CavinKare, Amalgamations, TKK Prestige, GRT Jewellers, Indian Express News, Chennai News, Tamil Nadu Buisness News از نظر تعداد افراد در لیست نساجی حساب برای 16 درصد از ثروتمندترین در تامیل نادو به دنبال خودرو و قطعات خودرو با 13 درصد از این افراد است. (منبع: Hurun موسسه تحقیقات; IIFL ثروت Hurun هند لیست غنی 2019)

این IIFL ثروت Hurun هند غنی لیست ویژه 16 کسانی که تازه از, Tamil Nadu. با دارایی به ارزش INR 1,800, Rafeeq احمد و خانواده از Farida کفش شرکت در صدر لیست اضافات جدید از دولت است. با ثروت از INR 1,500 کرور K Srinivasan و خانواده از زمرد Jewells امن 2 نقطه در حالی که Sucharitha ردی از بیمارستان آپولو با خالص ارزش INR 1,400 کرور اشغال نقطه سوم. 62 درصد از افراد ثروتمند در لیست از دولت محل اقامت در چنای.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>