گرسنگی و بیماری و ناامیدی نشانه Rohingyas زندگی در طول مستند در حیدرآباد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تا روز دیگر آن ترس از اخراج و بازگشت به گرفتار نزاع میانمار که شد فراموش نشدنی هزاران نفر از مسلمانان ساکن در شهر حیدرآباد پس صحبت از اجرای ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) در سراسر کشور به نام وجین کردن مهاجران غیر قانونی.

در حال حاضر نگرانی خود را معطوف کرده است به بازمانده ملی مستند باعث Covid-19 بیماری همه گیر.

زندگی در زیر انسان شرایط را تغییر کلبه های ساخته شده از ورق قلع و کاهگلی که تحت پوشش با ورق پلی اتیلن در محله های فقیرنشین از Balapur, حافظ بابا ناگار Pahadishareef, Kesavagiri و Chandrayangutta حدود 6,000 Rohingya مسلمانان منجر شده اند احساساتی زندگی گذشته هفت تا هشت سال با ترس از اخراج و به کشور خود را دائما فراموش نشدنی آنها.

“فراموش نکنید که در مورد رفتن به کشور ما در حال حاضر ما نگران این است که چگونه برای تغذیه خانواده های ما. هیچ کار به انجام همه چیز را بسته است. ما حتی نمی تواند قدم از ما حل و فصل چرا که کل منطقه شده است سنگر توسط پلیس است. هر چه پول کمی ما تا به حال به دست آورده در ماه گذشته حالا شده خسته” اظهار تاسف 42 ساله فرید علم پدر سه دختر و یک پسر از حافظ بابا نگر.

بسیاری از Rohingyas که تا به حال مهاجرت به حیدرآباد در گروه بین 2011-13 شده اند eking از زندگی خود را به عنوان دستمال وانت میله خم کارگران پاک کننده در محلی Irani کافه دوچرخه, مکانیک ساخت و ساز, کارگران, و کارگران در صنایع کوچک.

برخی از آنها مانند 36 سال نور Basha, سفر به دور منطقه برای امرار معاش برای خانواده است. “من تا به حال مشغول به کار در یک کارخانه سنگ خرد در Velgatur در Jagityal منطقه حدود سه ماه پیش و خانواده من گیر کرده است تا در حل و فصل نزدیک Balapur در حیدرآباد. در حال حاضر من هیچ کار در اینجا به عنوان گیاه بسته است; و نه می توانم بازگشت به حیدرآباد حدود 230 متر دور از این محل به دلیل مستند و دقیق پلیس محدودیت” Basha گفت.

در حالی که او بازمانده در مواد غذایی اهدا شده توسط برخی از مردم محلی در Jagitial خانواده اش شامل همسر و دو فرزند است که عملا گرسنه. “من 12 سال است مبتلا به عفونت چشم و من هیچ پول برای ارسال به خانواده برای درمان خود است. او بیش از حد است در یک موقعیت برای رفتن به بیمارستان به دلیل مستند” Basha گفت.

به لطف برخی از سازمان های غیر دولتی داوطلبان این Rohingyas می تواند برخی از مواد غذایی چند روز پیش. “ما توزیع بسته شامل برنج و روغن خوراکی و گندم و آرد دال و فلفل و پیاز و نمک و شکر به غیر از بهداشت کیت متشکل sanitisers دست شسته و ماسک به این خانواده ها در هفته اول آوریل است. ما امیدواریم که کافی است برای یک ماه” گفت: Vikas قرا معاون مدیر نجات کودکان محبوب NGO است که مشغول به کار در همکاری با کمیسیون عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) برای بازسازی Rohingya پناهندگان.

“در هر جنگ یا شیوع بیماری های کودکان و زنان بدترین قربانیان و تلاش ما این است که برای رسیدن به آنها را برای اطمینان از امنیت غذایی و حفاظت از کودکان. ما همچنین انجام COVID کمپین آگاهی در میان پناهندگان با استفاده از فایل های صوتی و تصویری پیام” قرا گفت.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

وجود دارد چند Rohingyas که ندارم هر گونه کمک و حتی از فعالان سازمان های غیر دولتی. “بسیاری از توزیع مواد غذایی و دیگر ملزومات در حال انجام است برای مردم در کنار جاده. ما در یک فضای داخلی محل و هیچ کس آمده است به ما شهرک به دلیل محدودیت” یک Rohingya مسلمان که ترجیح داده نامش فاش نشود شکایت کرده.

قرا اما گفت: سازمان های غیر دولتی رسیده بود به حداکثر تعداد از خانواده ها انجام می شود و درب-به-درب توزیع مواد غذایی و مواد دیگر است. “ما باید پوشش تمام خانواده ها در روزهای آینده,” او گفت:.

در حالی که Rohingyas تاکنون در مواجهه با انگ “غیر خودی بودن” مستقر در هند قسمت از ماه گذشته Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin دارای سایه انداختن بر روی آنها را به عنوان پلیس و وزارت بهداشت مقامات شروع به کاوش این که آیا هر یک از این Rohingyas حضور داشتند جماعت.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

“پاسخ به سوالات نشان داد که تنها چهار Rohingyas با حضور در جماعت کنفرانس و آنها را همراه با آنها تماس نزدیک نگه داشته شده است در یک مرکز قرنطینه در Rajendranagar در حومه شهرستان. ما باید اجازه نمی دهد آنها را به حل و فصل دوباره مگر اینکه آنها تولید یک گواهی است که آنها به طور کامل درمان” فرید علم گفت.

این حیدرآباد پلیس هم در حال گسترش در همه ممکن است کمک به سازمان های غیر دولتی برای حمل مواد تسکین به Rohingya اردوگاه. “حمایت از ما قدردانی از Telangana دولت و بخش های مختلف در احترام به حقوق پناهندگان” قرا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>