‘بشریت خمیده تا پایین’: Mizoram سانتی متر به دنبال PM مودی مداخله بیش نژادی, حمله به شمال, مردم

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 30, 2020 2:13:31 pm

violence against northeast people, northeast people beaten, coronavirus, COVID-19, India news, Indian Express در این ویدئو یک مرد جوان شنیده است و گفت: “شما بچه ها را قبول نمی کند ما به عنوان هند. شما نمی دانید هر چیزی در مورد شمال شرقی هند است. چرا شما تبعیض علیه ما ؟ چرا نمی توانید قبول ما ؟ ما هم انسان هستند و ما نیز نیاز به مواد غذایی”. (بازنمودی تصویر)

افزایش نگرانی ها پیرامون اتهام حوادث تبعیض نژادی علیه مردم غرب در برخی از کشورهای در پی coronavirus همه گیر Mizoram وزیر Zoramthanga به خواست نخست وزیر نارندرا مودی به مداخله و اقدام فوری در برابر مجرمان است.

وزیر به توییتر گرفت به مسئله پس از نشان دادن برخی از مردم از شرق گفته بودن اجازه ورود به یک فروشگاه مواد غذایی آنلاین ظاهر.

“من دردناک شوکه شده و در بدترین ترس از دیدن این فیلم. زمانی که بشریت خمیده تا پایین” Zoramthanga گفت: اتصال این ویدئو. “من با مهربانی به درخواست شری نارندرا جی و شری Amit Shah جی به موضوع نگاه کنید,” او اضافه شده است.

در این ویدئو یک مرد جوان شنیده است و گفت: “شما بچه ها را قبول نمی کند ما به عنوان هند. شما نمی دانید هر چیزی در مورد شمال شرقی هند است. چرا شما تبعیض علیه ما ؟ چرا نمی توانید قبول ما ؟ ما هم انسان هستند و ما نیز نیاز به مواد غذایی”.

در ضمن کارگر در فروشگاه مواد غذایی است که شنیده می شود گفت: “هیچ تصویری”.

او همچنین برچسب مگالایا وزیر کنراد Sangma آسام وزیر Sarbana Sonowal ناگالند وزیر Neiphiu ریو و آروناچال پرادش همتای Pema Khandu.

در ضمن سانتی متر Sangma در Facebook پست گفت که این حادثه در زمان در جایی در میسور و اضافه کرد که او گفته بود به میسور MP Pratap سینها که به نوبه خود اطلاع داد که FIR شده است تسلیم و دو نفر دستگیر شده اند در ارتباط با این حادثه است.

“این بسیار مایه تاسف است که در طول این زمان بحران مردم ما از #NE هستند که مورد آزار و اذیت. در ارتباط با حادثه قرار گرفت که در میسور من با صحبت MP Sh Pratap Simha که مطمئن باشید به موضوع نگاه کنید. او اطلاع داد که شاه در زمینه & 2 بازداشت” Sangma گفت: در پست های خود را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>