‘همهمه sabse milengey,’ توییتهایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از رسیدن به هند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 24, 2020 10:54:44 am

Donald Trump, Donald Trump india visit, Donald Trump in india, Donald Trump ahmedabad, Trump Modi meeting, US president in india, namoste trump, trump modi roadshow رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, با بانوی اول Melania Trump, هیئت مدیره, نیروی هوایی یکی هنگام خروج یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 در پایگاه نیروی هوایی اندروز, Md. مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر به هند است. (AP Photo/الکس Brandon)

ساعت قبل از ورود او در احمدآباد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه توییتی در Hindi که او مشتاق برای دیدار با مردم هند است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود به زمین نشستن کامل هواپیما احمدآباد در کمتر از ساعت, توییتی, “مشتاق به زمین در هند. ما در راه ما را ببینید همه شما در چند ساعت.” نخست وزیر نارندرا مودی نیز رسیده احمدآباد به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به همراه همسرش, Melania Trump و دختر, Ivanka Trump. مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان برنامه ریزی شده است برای زمین در احمدآباد را سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی در 11:40 am زیر که او را به آدرس ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه در 1 ساعت که در آن او خواهد بود که همراه با نخست وزیر نارندرا. پس از رویداد, رئیس جمهور ایالات متحده را ترک خواهد کرد برای آگرا است. پس از آن او را در سفر به دهلی نو که در آن او می رود به قرار دادن مسائل مربوط به تجارت و دفاع.

دنبال به روز رسانی های زنده بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید

تنظیم صحنه برای سفر رسمی دو روزه که پوشش تاج محل در آگرا و مذاکرات دو جانبه در دهلینخست وزیر نارندرا توییتی یکشنبه که “هند به نظر می رسد به جلو به استقبال” رئیس جمهور ایالات متحده. “این یک افتخار است که او با ما خواهد بود فردا شروع با تاریخی در برنامه در احمدآباد!” او در توئیتر خود نوشت.

در احمدآباد تابلوهای تبلیغاتی, هنرمندان و مراحل جدا از هزاران نفر از ساکنان محلی را خوش آمد می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در مسیر از فرودگاه به Sabarmati آشرام جایی که او انتظار می رود به صرف حدود 10 دقیقه به مناسبت اولین سفر یک رییس جمهور آمریکا. او خواهد شد و سپس سر به تازگی بازسازی شده 1.1-لاخ ظرفیت Motera ورزشگاه کریکت برای Namaste تهمت رویداد.

این تهمت اولین بار از هند بازدید از فرض ، علاوه بر چند لایه پوشش امنیتی استادانه درست شده ترتیبات ساخته شده اند توسط پلیس دهلی از جمله قرار دادن دو barricading در همه جاده ها که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان است که به احتمال زیاد به تصویب PTI گزارش اضافه کرد که نظارت هوایی از مسیر نیز انجام شده به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>