سنبله بزرگ بینی در ما Covid-19 موارد مرگ و میر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان ایالات آمریکا شروع به کاهش محدودیت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق آنها همراه عمده سنبله در Covid-19 عفونت و مرگ و میر پیش بینی شده بود در هفته های آینده توسط دولت و به طور گسترده ای ذکر شده عمومی مدل است که ثابت پیش بینی های خود را برای حذف اجتماعی-محدودیت فاصله.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

روزانه مرگ و میر پیش بینی شده بود برای رسیدن به 3,000 ژوئن 1, نزدیک به دو برابر میزان فعلی و عفونت به 200,000 یک روز از زمان 25,000 بیش از همان دوره با توجه به داخلی ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش برای اولین بار توسط نیویورک تایمز در روز دوشنبه.

تجمعی ما تلفات پیش بینی شده بود به افزایش 134,475 توسط 4 اوت با توجه به موسسه ملی سلامت و معیارهای ارزیابی IHME) یک دانشگاه واشنگتن بدن که بینی به طور گسترده ذکر شده توسط کاخ سفید است. پیش بینی آن است که دو برابر آن در پیش بینی قبلی 72,433 بیش از مدت مشابه.

تعداد سنبله در ارزیابی درونی بود نسبت به “تعداد زیادی از استان ها که بار همچنان به رشد” با توجه نیویورک تایمز.

اما IHME هوا روشن بود. “تجدید نظر در پیش بینی های منعکس کننده افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11, نشان می دهد که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال از coronavirus” آن را در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور تهمت است به شدت تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی این کشور و بازگشت به حالت عادی با یک چشم و در انتخاب مجدد او حتی به عنوان او تا به حال به خلق و خوی خود را نمایش از خوش بینی به طور مداوم تجدید نظر به سمت بالا ارزیابی خود را از مرگ و میر — او در حال حاضر گفت: آن را می توانید آمار 100,000.

در 68,920 در دوشنبه تلفات شد راه گذشته رئیس جمهور آمریکا پیشتر پیش بینی 60,000 و آماده است برای رسیدن به نه تنها خود را پس از آن پیش بینی بلکه IHME است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>