HT سلام: هنگامی که کسب و کار تبدیل به موسسه خیریه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای 29 ساله کارآفرینان Sukriti شارما و Nitin گور پنی کاهش یافته است زمانی که آنها را دیدم یک پیر زن نشسته کنار جاده در آخرین هفته مارس – مدت کوتاهی پس از مستند اعلام شد — در حالی که رانندگی به فرآوری شیر کارخانه واقع در Nakraunda در این Uttarakhand شهر.

“ما پا را از ما و از او پرسید که چرا او در این مستند و همه او گفته بود که او خورده بود به مدت پنج روز. او باید مشغول به کار به عنوان یک خدمتکار خانه و آن حادثه واقعا از نقل مکان ما” شارما به یاد می آورد.

گور و Sharma خود Moo روز تولید شیر گیاهی است که فرآیندها و به فروش می رساند, کامل, کرم, باب شیر و گاو شیر است. آغاز شده آخر مارس با یک سرمایه گذاری اولیه از Rs 45 لاخ خود گردش مالی در حدود Rs 6 لاخ یک ماه. آنها تا به حال کاملا شکسته حتی, اما آنها نزدیک شد. سپس این مستند آغاز شد و آنها از دست داده و بخش عمده ای از مشتریان خود را – هتل ها و رستوران ها.

گردش مالی خود را آغشته به Rs 4.5 لاخ یک ماه شارما گفت. هر چند بخش عمده ای از شیر است که آنها فرایند می آید از خانواده گاو مزرعه واقع در حومه دهرادون با تقریبا 250 گاوهای مزرعه با گاو آنها نیز منابع شیر از کشاورزان محلی. این متوقف شده بیش از حد.

با تمام اقدامات چیزهای بد بودند و در مورد به بدتر.

“روز اول از مستند با توجه به Covid-19 شده بود واقعا غم انگیز برای تمام جهان” شارما گفت.

ملاقات با پیر زن, اما, ساخته شده دو نفر از آنها فکر می کنم در مورد چگونه خود را پردازش گیاه قرار داده شود می تواند به استفاده بهتر البته بدون هیچ پولی بهره مند شوند.

گور رسیده به دوستان خود که مشغول به کار به عنوان فعالان اجتماعی در این شهرستان و از طریق آنها او را در ارتباط با سازمان های غیر دولتی و در زمان خود برای کمک به توزیع Moo بعد شیر بسته و بیسکویت رایگان از هزینه به گرسنه است.

“در نهایت از طریق کلمه از دهان بیشتر مردم یاد گرفتیم در مورد آنچه ما انجام شد و تماس با ما برای کمک به. ما شروع به توزیع شیر کیسه روزانه در مناطق مختلف در سراسر دهرادون” گفت: گور.

در خود کارخانه آنها گفت: آنها ساخته شده ترتیبات خود را برای 11 کارگران و کارکنان به ماندن در مزرعه.

کسانی که برای بازدید از بازارهای اغلب — برای گرفتن سفارشات از روز-به-روز شیر مورد نیاز از مغازه های خرده فروشی و یا دپارتمان فروشگاه — شد یا خواسته به کار ارائه شده ایمنی کیت شارما گفت.

Neha Joshi, یک فعال اجتماعی است که درگیر در کمک به مردم محلی و رشته مهاجران در طول این مستند گفت: “ما استفاده می شود برای توزیع مواد غذایی در میان مردم در ابتدا و پس از آن ما در تماس با Nitin و Sukriti. با تلاش خود ما قادر به توزیع اقلام بیشتر. حرکات کوچک مثل این شیر دادن بسته های بیسکویت و نان در زمان کمک بسیاری از مردم در راه ما حتی نمی توانید تصور کنید.”

“وجود دارد انواع مختلف محدودیت ها و محدودیت ها است که ما تا به حال در طول این مستند اما ما قادر به کار با آن. آینده در سراسر است که بانوی پیر در جاده ای که ما متوجه است که آن است که همیشه در مورد سود و که ما تا به حال برای کمک به مردم در هر صورت ما می تواند. ما بسیار خوشحالیم که ما بخشی از خدمات ضروری که از طریق آن ما قادر به کمک به کسانی که در نیاز” گور گفت.

پس از ژوئن 6, Uttarakhand تحمیل مستند در دهرادون در تعطیلات آخر هفته پس شارما و گور را محدود کرده اند توزیع شیر بسته در روزهای هفته تنها. اصلی خود را مشتریان رستوران ها و هتل ها – بسته باقی می ماند.

Hindustan Times و Facebook همکاری کرده اند را به شما بعد از 15 داستان از HT سلام. HT تنها مسئول محتوای سرمقاله این سری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>