HT سلام: نگرانی از آمدن به خانه برای یک خانواده مشترک

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Dr Srishti Prakash نگرانی مداوم در مورد بازگشت به خانه پس از کار. او یک دانشجوی کارشناسی ارشد در زنان وزارت Safdarjung بیمارستان یکی از شلوغ ترین بخش ها در سراسر بيمارستان در دهلی نو. حدود 50 نفر از همکاران او که تا کنون آزمایش مثبت برای Covid-19.

او زندگی می کند در یک خانواده مشترک با 12 نفر دیگر در سه طبقه Ghaziabad خانه. این خانواده شامل مسن مادر بزرگ که دارای دیابت و پدربزرگ که به سرطان پروستات است. افراد مسن و کسانی که با شرکت مرضی شرایط مانند دیابت و فشار خون و کلیه و بیماری های قلبی در حال افزایش خطر ابتلا شدید Covid-19 علائم.

“زمانی که من در محل کار هستم آن است که مانند هر روز دیگر. ما باید برای حفظ فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک و دستکش و روپوش مناسب است. من تنها ترس است که حمل عفونت خانه با من” دکتر Prakash گفت. آخرین دور از Covid-19 وظیفه در فوق تخصص بلوک — که در آن Covid مثبت زنان ارائه شد در ماه مارس و در کنار او است به احتمال زیاد به زودی می آیند.

“بیمارستان ترتیب محل اقامت برای کسانی که در Covid-19 وظیفه, بنابراین من لازم نیست برای رفتن از خانه تا من مطمئن هستم که من عفونت ندارد. اما زمانی که من به کار در دیگر بخش ها وجود دارد نگرانی های مداوم به دلیل اینکه اکثر Covid-19 بيمار به طور کلی در حال حاضر بدون علامت,” او گفت:.

هر روز قبل از خروج از بیمارستان او پاک تلفن همراه خود را و قلم و هر چیزی را در کیسه خود را که ممکن است در معرض با پنبه و sanitiser. وقتی او به خانه او برای اولین بار حمام و شستن لباس او به کار می کنند.

“هر کس به ماندن در خانه در حال حاضر و آن را به من می ترساند که من ممکن است به ارمغان بیاورد عفونت صفحه اصلی. بنابراین هر زمان که من احساس می کنم ممکن است در معرض به کسی که با عفونت من عقب ماندن در خوابگاه همراه با برخی از دوستان است,” دکتر گفت: Prakash.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>