HT سلام: 2 بهبود mohalla کلینیک اسناد بازگشت به مراقبت از پاسخ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Dr Gopal جها (51) اول سلامت مراقبت کارگر در این شهرستان به تست مثبت برای عفونت های ویروسی در تاریخ 21 مارس ، همسرش, Dr Alpana جها (49) آزمایش مثبت چند روز بعد به همراه دختر خود را.

او همچنین بخشی از اولین خوشه از مواردی است که گزارش شده از دهلی نو. خود را مستعمره در Dilshad باغ یکی از اولین بار در شهرستان مهار مناطق.

“من کمی نگران در اولین روز بازگشت. من نگه داشتم بدانم که آیا بیماران خواهد بود ترس به مراجعه به درمانگاه. همه در این منطقه می دانستم که من تا به حال عفونت است. اما دریافت ما کاملا مخالف است. من به طور منظم بیماران در واقع درست به سوال در مورد سلامت و رفاه. آن را خوب به صحبت کردن با آنها را دوباره” دکتر Gopal Jha گفت.

درمانگاه بود sanitised نگه داشته و آماده در حالی که او از بهبود علائم شدید این بیماری در Safdarjung بیمارستان.

او مرخص شد در هفته اول آوریل است.

او شروع به توسعه علائم روز پس از یک تماس از مقامات منطقه درخواست او را برای آزمایش در گورو Teg بهادر بیمارستان در نزدیکی خانه خود را پس از یکی از بیماران او با اشاره به وجود تست مثبت است. منتقل شد به Safdarjung بیمارستان هنگامی که او تب بالا و سرفه سست حرکت و تا به حال برای قرار دادن در اکسیژن درمانی برای مشکلات تنفسی است. همسر و دخترش به حال علائم خفیف.

“در ابتدا من یک تب خفیف که من فکر کردم می تواند به دلیل استرس… سپس تب شات تا یک روز بعد و شروع کردم به سرفه دو روز پس از آن. من تا به حال سست حرکت و تب بالا به صورت تمام 14 چهارده روز. بدترین اتفاق این احساس که من نمی تواند نفس بکشد. پزشکان تا به حال برای قرار دادن من در اکسیژن پس از من به آنها گفتم من احساس کمی نفس” او گفت:.

“من انتظار دارم و عفونت است. من حفظ فاصله اجتماعی زمانی که بیمار در آمد. او می شده اند در درمانگاه به مدت کمتر از پنج دقیقه و من تمیز تمام سطوح پس از او را ترک گفت:” دکتر Jha.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>