HT سلام: بمبئی همسایگان قهرمان امداد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مستند آورده اند ممکن همسایگان نزدیک اما برای Matunga ساکنان Varsha Padia و Varsha شاه عشق تمدید مقدار زیادی بیشتر است. یک روز گرم در ماه مه در وسط Covid-19 مستند آنها رو به پایین به کار ورز, نورد, پخت و پز و بسته بندی 60 theplas (تخت نان) خواهد بود که تحویل داده شده به این شهرستان در رشته مهاجران و روزانه-دستمزد کارگران. چند روز بعد آنها آماده 68 ،

این است که هیچ شاهکار متوسط. Padia 70 شده است و بینایی برای نیمی از زندگی خود را. اما او حاضر به گرفتن پشت سر گذاشت می گوید: شاه 49 که در کنار درب زندگی می کند و شناخته شده است او برای دو دهه بوده است. “او می داند که چه چیزی اتفاق می افتد در جهان, اخبار, فیلم حوادث,” شاه گفت. بنابراین جای تعجب نیست که وقتی Padia را شنیده crowdsourced مواد غذایی تسکین ابتکار زنان شروع به پریدن کرد برای کمک به.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

“ما می خواستیم به انجام کاری مفید با زمان ما” گفت: Padia. “و ساخت دسته های بزرگ از مواد غذایی دشوار است; ترین گجراتی خانه باید 5 کیلوگرم آرد در خانه در هر زمان داده شده است.”

آنها تقسیم وظایف خود را با شاه در نظر گرفتن بیش از پخت و پز و خود را در دور اول به خوبی پیش رفت. “ما انجام شد در کمی بیش از یک ساعت” Padia گفت. با کمی تشویق از Padia های قفل شده در Juhu, حومه بمبئی بیشتر در شمال این زنان تکرار شود سهم خود را چند روز بعد.

این thepla-ساخت بخشی از یک شهر عظیم گسترده درایو توسط سازمان غیر انتفاعی دایره عشق و مراقبت.

داوطلب اجرای غیر انتفاعی کار درگیر در فعالیت به عنوان متنوع به عنوان ساختمان بیمارستان ها و مدارس به ارائه سالمند-مراقبت و کمک های فنی و حرفه ای آموزش به زنان محروم. در طول مستند آنها نیز راه اندازی تحویل غذا برای خط مقدم پزشکی کارگران مقامات دولتی و پلیس.

داوطلبان راه اندازی یک پلت فرم باز در Google, اشکال, بسیج کمک از ساکنان. جوامع مسکن امضا یکهو پخت و پز به عنوان بسیاری از theplas به عنوان آنها می توانند برای تماس با ما انتخاب و توزیع. این thepla است به خصوص به خوبی مناسب برای این نوع پروژه می باشد. آن را خشک و مغذی است. این سفر به خوبی می توان ذخیره شده به صورت روز و سلیقه خوب است. شما می توانید chomp را بر روی بروید بدون کارد و چنگال و بدون سر و صدا. این مواد غذایی از انتخاب در سال 2017, هنگامی که یکی دیگر از بمبئی, غیر انتفاعی, ارسال بیش از 50000 به سیلاب گجرات.

بنابراین جای تعجب نیست که در دایره عشق و مراقبت از درایو تولید 25,000 theplas بنابراین شروع با. در سراسر 21-بعد پروژه 500 داوطلب جمع آوری شده و با گذشت بیش از 24 لاخ خانه پخته شده theplas منظمی بسته بندی شده به مجموعه ای از چهار. این theplas همراه با دیگر تنقلات و نوشیدنی های رسیده بیش از 9.81 لاخ مهاجران می گوید: Alpa گاندی 46 داوطلب با گروه برای 10 سال. “هر جامعه کمک مسلمانان Maharashtrians, سندی, حتی خانواده هایی که هرگز ساخته شده theplas قبل و در تماس برای کمک به با دستور.”

در Matunga, Padia و شاه مورد نیاز هیچ دستورالعمل. “مواد و روش ها ثانویه” Padia گفت. “به 60 خوب theplas بار اول شما نیاز خواهد شد.” آنها ساخته شده خود را theplas فوق العاده ضخیم “بنابراین مهاجران می تواند بیشتر از آنها”.

زنان نزدیک هستند. از طریق مستند خانواده های گرفته شده نوبت به میزبان شام یک بار در هفته به هر زن یک استراحت از آشپزخانه. “ما به همسایگان ما چیزهایی که ما حتی نمی به اشتراک گذاری با بستگان” Padia گفت. “ساخت آن theplas یک راه برای صرف زمان با هم و کمک به افرادی که به آن نیاز است. ما نمی توانیم ترک آن به دولت و اگر شما می خواهید برای کمک به کسی که نیاز به هیچ چیز نباید شما را متوقف کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>