HS Prannoy عذر خواهی برای انفجار در برابر بای

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند shuttler H S Prannoy است عذر خواهی کرد به بدمینتون انجمن هند (بای) خود را برای حمله کوبنده ملی فدراسیون پس از آن توصیه نمی شود او را برای Arjuna جایزه روز پس از او نشان می دهد ایجاد می شود برای انفجار. Prannoy شد و در نهایت توصیه می شود برای این جایزه توسط سرمربی تیم ملی فوتبال Pullela Gopichand در ظرفیت خود را به عنوان یک سابق راجیو گاندی Khel Ratna گیرنده.

جهان شماره 28 عذر خواهی کرد به بای پس بدن حاکم نشان می دهد ایجاد می شود او را برای انفجار در رسانه های اجتماعی و همچنین برخی از گذشته انضباطی و مسائل مربوط به او را. بای جمهور Himanta Biswa سرما را پذیرفته است او عذرخواهی و دبیر آجی Singhania امیدوار این حادثه نمی تواند تکرار شود.

“این مایه تاسف شاهد چیزی شبیه به این اما Prannoy رسیده بود به ما و بر اساس خود را تسلیم ما امیدواریم که رفتن به جلو بازیکنان را در رسیدن به این فدراسیون در صورتی که هر گونه نگرانی” Singhania گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

در ژوئن 2, بای توصیه کرده بود Satwiksairaj Rankireddy, Chirag شتی و Sameer ورما برای Arjuna جایزه, ترک کردن Prannoy که باعث shuttler برای بیان نارضایتی خود را در رسانه های اجتماعی.

“همان داستان قدیمی. کسی که دارای مدال در CWG و مسابقات قهرمانی آسیا نیست و حتی توصیه شده توسط انجمن. و کسی که وجود ندارد در هر یک از این رویدادهای مهم توصیه می شود. #waah #thiscountryisajoke,” Prannoy گفت: او را در حال حاضر-حذف صدای جیر جیر.

بدن حاکم بود و نه خوشحال با Prannoy و هم تیمی اش Kidambi Srikanth برای بازی نیمه نهایی از قهرمانی تیم در مانیل در ماه فوریه و به جای ترک بارسلونا به رقابت در یکی دیگر از رویداد. هند از دست داده بود به نیمه نهایی رسید اما سوم در این رقابت است.

این بای توصیه می شود Srikanth برای خیل Ratna جایزه هفته گذشته پس از بالا, هندی, shuttler عذر خواهی کرد برای بیرون کشیدن این مسابقات میدوی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>